Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok tényleg nem hazájukn...

A balosok tényleg nem hazájuknak, hanem lakóhelyüknek tekintik Magyarországot?

Figyelt kérdés
Sokszor lehet ilyesmivel találkozni a baloldalon, hogy a kozmopolita világfalu eszményére kell törekedni és a nemzet meg haza meghaladott fogalmak, amiket el kellene engedni. Éppen ezért mondják is olyan könnyen, hogy nekik nem jó itt, le kell lépni minél hamarabb és tenni magasról mi történik itt. A haza egy érzelmi töltetet is feltételező szó, míg a lakóhely sokkal profánabb.

ápr. 16. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Honnan veszed ezt a sületlenséget?
ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

"Sokszor lehet ilyesmivel találkozni a baloldalon"


Már sorolhatod is a forrásokat! Sőt, ezzel kellett volna kezdeni!

ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert a balosok nem követik Viktorta mondatait, aki nem tud egy olyan mondatot sem mondani, amiben nem szerepelne a "magyar" szó, még nem helyes a kiírt állítás.
ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Annak sem. Kanadaban elek.
ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Baloldali vagyok és igen. Szerintem ez a nemzetekben való gondolkodás primitív és meghaladott. Nem számít a nemzet, csak az ember. Az országok olyanok kb, mint régen voltak a törzsek. Szerintem világállam kéne, csak az emberiség nagyrésze még nem érett meg benne.
ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

5.

"Szerintem ez a nemzetekben való gondolkodás primitív és meghaladott"


Akkor mi a baj az ukrán nemzet eltörlésével?

ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
A hazafiság nem több, mint hűség egy birtokhoz, egy földhöz, amit nyolcszáz alkalommal hódított meg nyolcszázféle rendszer nyolcszázféle kultúrával, mégis mindig ez a legjobb...
ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Ez a Fidesz narratíva.

Hogy aki nem Fideszes, pedofiltámogató, vendégmunkás párti, a hűbérúrnak mindent elnéző jobbágy, az nem magyar.

Köp 🤮

ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fsms ***** válasza:
89%
Balosként hazának tekintem. Ami a bajom, h orvosi ellátáshoz gyakorlatilag csak magán kórházban jutok, Fidesz infláció miatt rosszabbul élek.
ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem sokakat hat már meg ez a nacionalista agymosás. Haljak éhen a hazámért vagyis hogy Goldigger Andinak legyen pénze még egy Luis Vuitton táskára. Na kösz, nem!
ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!