Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony vagy Vitézy fog nyerni?

Karácsony vagy Vitézy fog nyerni?

Figyelt kérdés
Én Karácsony győzelmére fogadok kb 3-4%-kal.

ápr. 17. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Vitézy
ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%

Egyikük sem, Szentkirályi Alexandra lesz Budapest főpolgármestere:


[link]


Hajrá Szandi!!!

ápr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Így, hogy Karácsony ölelgette gyurcsányt meg dobrevet (kisbetűvel) elég nehezen tudom elképzelni, hogy ő nyerne.
ápr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vitezy Novakot meg Orbant olelgette.
ápr. 17. 03:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#2: egy olyan mondat nem hangzik el az interjúban, amiben nem a rogáni propaganda tételmondatait böfögi vissza ez az NPC, önálló gondolatok teljes hiányában.

Szerintem Karácsony fog nyerni a DK támogatás ellenére is, a budapestiek többségének a biztos gyurcsányi támogatás kevésbé gáz, mint a fű alatti fideszes szál Vitézy esetében.

ápr. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos karácsony fog nyerni, mert a pestiek nagy része DK-fanatikus.
ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
37%

Karácsony fog nyerni. Baloldali érzelműként bármennyire fájó bevallani, ő nem egy tehetséges főpolgármester. És ezzel borítékolható, hogy még 5 évig egy helyben fogunk toporogni és a város semmit nem fog fejlődni, csak stagnálni.

Varsó és Prága rég lehagytak minket, Pozsony és a lesajnált Belgrád is sokkal szebben fejlődik mint mi. A nem túl hívogató Bukarest is nagy tempóval hozza be hátrányát. Szóval én megbántam, hogy 5 éve rá szavaztam, elfecsérelt 5 év volt ez a város történetében. Előtte Tarlós utolsó mandátuma is harmatgyenge volt. Szóval már 10 éves lyuk tátong Budapest városfejlődésének történetében. A régióból csak itt nálunk állt meg a fejlődés.

Budapesten minden rohad. Méltatlan egy helyzet. Ezért szorítok Vitézynek, tőlem lehet akár a fidesz trójai falova is, de nem az, de már az sem érdekelne, csak könyörgöm, Budapest mint regionális nagyváros mutasson már valami életjelet! Vitézy sokkal összeszedettebb a 2 legesélyesebbnek mondott jelöltnél és ha már "fidesz-trükk", de nem hiszem hogy az, szociálisan sokkal érzékenyebb arc mint bárki a kormánypártból. Imádnám, ha elindíthatná a szociális lakás programját.

ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak mondjuk vede azt, hogy sok mindenrol tenyleg nem a fopolgarmester tehet. Ha nincs penz az allamtol, barmilyen szepen is meg van tervezve a varos, nehez kivitelezni a felujitasokat. En pont emiatt ertekelem ugy Karacsonyt, hogy a lehetosegekhez, illetve a gazdasagi hekyzethez merten milyen munkat vegzett, milyen irányt jelolt ki a varosnak.
ápr. 17. 09:43
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

Karigeri elsősorban a közlekedés szétbarmolásáért felelős. Lehet hisztizni azért, mert az állam nem ad pénzt (amúgy valószínűleg csak kifogás), de számos dolog van, ami nulla vagy minimális anyagi ráfordítással sokat javítana a közlekedés helyzetén:

Az eszetlenül felfestett, kihasználatlan biciklisávok megszüntetése.

A biciklisek és rolleresek kitiltása a legforgalmasabb közlekedési útvonalakról, amennyiben van párhuzamos mellékutca.

A BKV átszállásainak optimalizálása. Jelenleg ezek egyáltalán nincsenek optimalizálva, a külvárosból közlekedők gyakran egy út során többször is 10-15 percet kényszerülnek várakozni. Így a tömegközlekedés nem nyújt alternatívát az autóval szemben.

A közlekedési lámpák összehangolása. Jelenleg több Pesten a piroshullám, mint a zöldhullám.

Azokban a forgalmas csomópontokban, ahol van aluljáró, a zebrákat nyomógombossá kellene tenni, és csak mozgássérültek számára engedélyezni a használatukat.

Emellett van még pár dolog, ami jelentősebb anyagi ráfordítást igényelne, de szintén sokat javítana a közlekedés helyzetén: BKV-járatok sűrítése (elsősorban a külvárosokban), P+R parkolók újbóli ingyenessé tétele, új P+R parkolók építése minden olyan metróállomásnál, ahova egyenes út vezet a külvárosból/agglomerációból.

ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Látszik hogy soha életedben nem jártál Kari Geri óta a belvárosban,mert rohadt sokan bicikliznek. Szerintem nagyon jó hogy ez végre elindult, elkezdett egy irányt mutatni
ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!