Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péternek igaza van az...

Magyar Péternek igaza van az Orosz-USA proxy háborúról?

Figyelt kérdés

Interjút adott a Klubrádiónak Magyar Péter. A beszélgetés egy pontján egy betelefonáló szóba hozta az orosz-ukrán háborút. Magyar, így reagált :


"ez nagyon messzire vezet, mert pontosan tudjuk, hogy miket csináltak az amerikaiak. Milyen rakétatelepítések voltak Ukrajna területén, és mindenhol. Pontosan tudjuk, hogy az amerikaiak által támogatott ukrán kormány miket csinált."


A TISZA-párt EP-listavezetője arra is kitért, hogy az amerikaiak és az oroszok is építik a befolyási övezetüket, továbbá elmondta, hogy „pontosan tudjuk, hogyan működik az amerikai fegyverbiznisz, ha éppen iraki háború nincs vagy afganisztáni háború nincs, akkor most van ukrán háború”. Kijelentette azt is, hogy a nyugatiak nyersanyag és termőföld miatt vesznek részt ukrán oldalon a háborúban, míg a putyini Oroszország részben az orosz kisebbség sanyarú helyzete miatt indította a háborút, ám azt elismerte, hogy Moszkva a Krím annektálásával és Ukrajna lerohanásával is rendkívül rossz taktikai döntést hozott.



ápr. 17. 11:21
A kérdező szavazást indított:
Magyar Péternek igaza van
Nincs igaza
kb 50%
24 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Ebben kivételesen nem mond hülyeségeket...
ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is igaza van.
ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Nincs igaza. Ezt a háborut Putyin inditotta.
ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%

Messze a legjózanabb álláspont, amit eddig bármelyik parlamenti párt megfogalmazott.

Én egyet tudok vele érteni.

ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

#3

Egy kicsit korlátolt felfogásra utal egy részletet kiragadni és nem a teljes összefüggésében vizsgálni a történteteket.

ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

A 3#as tipikusan az a hozzászóló, aki imádja Magyar Pétert, de most elgondolkodott, mert gyakorlatilag ugyanazt mondta, amít a Fidesz is mond a háború hátteréről....🤔🤔

Ilyen ez a politika...

ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Akkor mostmár MP-t az oroszok is támogatják?

Szerintem ez az ember hozhatja el a világbékét, őt egyszerre támogatják az amerikaiak, a CIA, a Fidesz, a háttérhatalom mostmegmár az oroszok is (a propagandára reflektálva) :D

ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

6

És akkor mi van, ha ugyanazt mondja (nem ugyanazt mondja), imádom azt a 2bittes logikátokat, hogyha a Fidesz A-t mond, akkor az ellenzéknek minden esetben B-t kell mondania.

Kicsit sem szánalmas gondolkodásimód.

ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Mi nem igaz még abból amit Magyar mondott ?

A #3 válaszoló alternatív valóságát már ismerjük.

ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
Ki az aki lepontozta a kommentem? 3)-as. Ez egy tény. Mit kell ebbe belemagyarázni? Nekem MP kezdi lejáratni magát. Csak azért nem szavazok rá, hogy legyen egy második Fidesz.
ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!