Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitézy-szavazók, nem féltek...

Vitézy-szavazók, nem féltek attól, hogy azáltal, hogy gyengítitek Karácsonyt, Alexandra nyerheti a választást?

Figyelt kérdés
Az meg Magyarország legnagyobb kudarca lenne, ha Budapest is fideszes kézbe kerülne.

ápr. 18. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem látok erre reális esélyt. 17%-ra mérték legutoljára. Mi tudna ezen változtatni?


Off topic, de nagyon kiváncsi vagyok, mi erre a reakció, mert Vitézynek szakmailag tekintélye van Fidesz támogatóknál, még azoknál is, akik esetleg Alexandrára szavaznak le. Bohárékat ráereszteni visszaütne keményen, listán se szavazna a Fideszre azok után a Vitézy tábor, ahol sok a Fideszes, azzal pedig végső soron az ellenzékhez átcsatornáznának 100 000+ szavazót. Így meg a 17% az hatalmas szégyen lesz.

ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szandika? Ugyanmár,nem gondolja senkit, hogy komoly tényező. A fidesz is csak azért őt indítja, mert beáldozható...
ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
+még annyi, hogy szerintem Vitézy az ellenzéknek főnyeremény emiatt. Ha persze Karácsony papírforma szerint győz. Budapestnek viszont nem feltétlen ez az érdeke, Vitézy egy 21. századi Urbanista, Karácsony pedig egy ellenzéki végtermék a szememben. Persze, értem azt is, aki Karácsony mellett dönt, mert a Fidesz ellen akar szavazni leginkább.
ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem félek, azért szavazok Vitézyre hogy nyerjen.

Mit csináljak helyette? Olyanra szavazzak akit nem szeretnék (újra) polgármesternek látni? Ez a demokrácia?

ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szandika a bohóctagozat jelöltje.

Esélye annyi, mint lőtéri kutyának az éles-lövészeten!

ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Nekem bárki jó, csak Karácsony tűnjön el.
ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!