Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pontozzák le azokat,...

Miért pontozzák le azokat, akik jobban keresnek?

Figyelt kérdés

A karrier rovatban gyakori,hogy felmerül a kérdés, ki mennyit keres.De, azért itt a politika rovatban is előfordul.


Megfigyeltem,hogy aki nettó 400 felett keres, egyből nyomkodják neki a piros gombot.


Nem tudom mitől hihetetlen,hogy egy mérnök, pénzügyes 700-800 nettót kap.Márpedig, rendes pozícióban, normális cégnél annyit kap.

Meg persze, ha van egy kis sütnivalója és tud állás interjúzni,eladni magát, alkudni.


ápr. 19. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen ez a popszakma.
ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%

"Nem tudom mitől hihetetlen,hogy egy mérnök, pénzügyes 700-800 nettót kap."


Az elég gyönge, egy gépkocsivezető 950-et.

ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Mert tombol nálunk a jóindulat :)
ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
41%

Jó eséllyel hazugság, hiszen a medián jelenleg 340 ezer, az átlag 400 ezer körül van, erre a válaszok nagyja ezeknél nagyságrendekkel magasabb keresetet ír be.


Ez nem lehetetlen, csak nem valószínű, hogy a látogatók között ennyire felülreprezentáltak lennének ezek a kiemelkedő keresetűek.

ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#4: Pedig szerintem kevés 3 műszakos gyártósori, gyorséttermi vagy raktárosi dolgozó jön fel törzsolvasóként a Gyakorira, örül, hogy él és hazaesik pihenni vagy a családjával van, vagy bármi.


Más meg munkaidőben is a gép előtt van és unatkozik, így ha éppen nem filmezik meg kockul, akkor fórumozik, kommentel, híreket olvas.


Ezért szoktak az ilyen-olyan mérések is lyukra futni.

ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Arról nem beszélve, hogy dicsekedni szívesebben szokott az ember névtelenül is, mint panaszkodni.


Fordítva, élőben meg inkább kussol és letagadja, hogy jól keres (ha le tudja) és akkor is panaszkodik, ha most jöttek haza Baliról és kamuzza inkább, hogy a nagyinál barnultak le, mert nem akarja, hogy


1. Kéregessenek tőle. Aztán megsértődjenek, ha nem ad.

2. Kirabolják vagy egyáltalán elterjedjen, hogy a bőre alatt is pénz van.

3. A pénzéért barátkozzanak vele, keressék a társaságát felszínes emberek, meg a folyamatos panasznapot hallgassák, ami arra megy ki, hogy önként ajánlja fel, hogy "Adok én neked/Kifizetem helyetted".


És mivel nem mondhatja el senkinek (a környezetében), elmondja inkább mindenkinek (névtelenül, arctalanul az interneten).

ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

mert ez az ország ilyen g3cY

ezért nem költözök én soha haza

4000 eur, IE

ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

még annyit hozzátennék, hogy kb. az összes komment le van húzva, tegnap 100% ma 36%. látszik az ország szellemi állapota egyébként innen is

</IE>

ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mert iligyek
ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert a földi populáció többsége szegénységben él és nem luxus palotában akarnak lakni vagy nem sportkocsival szeretnének utazni csak egy normális egyszerű családi házat kocsit szeretnének normális emberi fizetéssel de ezt nem lehet ezért van ez nem pedig irigység miatt. Ha valakit zavarnak az ilyen dolgok akkor azon kellene ügyködni, hogy milyen módon lehetne felszámolni valamennyire a szegénységet, hogy minél több és több ember éljen elfogadható emberi életet és akkor talán nem lenne ez az egész de hát ismerjük az embereket, az emberi természetet a lényeg, hogy nekem legyen jó hogy másnak milyen az nem számít. És ezen még az sem segít, hogy egyesek emberek olyan pénz összeggel rendelkeznek amivel szigeteket vehetnek vagy országokat tudnának megvenni vagy éppen 100 200 évet is le tudnának élni a leszármazottjaik csak abból a pénzből.
ápr. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!