Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem jobboldali nézeteket...

Aki nem jobboldali nézeteket vall, azt miért pontozzák le állandóan itt?

Figyelt kérdés
Erre az oldalra nagyrészt jobboldaliak szoktak írni? Azért van ez?
2021. jún. 12. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
A frusztrált DK-s fotelhuszároknak ez a szórakozás.
2021. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Nincs már olyan, hogy jobboldal, vagy baloldal.

A Fidesz elvileg jobboldali, gyakorlatilag kommunista párt, ami szélső baloldal.

A ballibber pártok között is van jó pár jobboldali vonás

2021. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
hagyjuk meg nekik ezt a kis örömet, azonban ami fura, hogy többször tapasztaltam már (az imént 3 alkalommal), hogy kormánypárti válaszra pluszt adtam és a semmiről negatívba ment át, az ellenzéki válaszra mínusz után, pluszba hajlott a kérdés, csak nem manipulálva van a dolog?
2021. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 XD
2021. jún. 12. 09:38
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
mi az?
2021. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Semmi, csak ez szerintem is érdekes. Zöld kézre mínusz. :D
2021. jún. 12. 09:42
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
ja, azt hittem őrültségnek tartod, nem mondom, hogy direkt van így, mindenesetre érdekes
2021. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, ezen az oldalon a válaszokat sohasem hasznosság alapján pontozzák, hanem szimpátia alapján.
2021. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Molyember ***** válasza:
100%
Hármas, nincs manipulálva, ne legyél már ilyen alufóliasisakos. Legalább két értékelés kell az átlaghoz, amíg csak egy érkezett a válaszra, addig semmit sem látsz mellette. A kettőből meg az alapján számol, hogy az értékelő hány százalékos. Én most 79-80% körül vagyok, te olyan 50% lehetsz a pipáid alapján. Tehát ha én pozitívan értékelek valamit, te meg negatívan, akkor az a válasz nagyjából 60%-ban pozitív lesz.
2021. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

A Fideszes válaszok mindenfelé le vannak pontozva, kivéve, ha éppen nagyon jól érvelt a válaszadó és igaza van.

A baloldaliak közül meg az ilyen SJW-ket szokták lepontozni, akik pont abban mennek neki a jobboldalnak, amiben a jobboldalnak igaza van. Mindig van pár ilyen SJW az oldalon, nem is olyan rég pl. a Deák Dominik, akit egy ideje nem látok az oldalon, most a Deák Dominik 2.0 Molnár Marcika osztja az észt. Meg van a Niki, aki 1000 éve itt van, és mindig megjelenik lmbtqp+ témában, és az altjaival felpontozza a válaszait.

A radikálisokat meg mindenki lepontozza, legyenek jobboldaliak vagy baloldaliak.

2021. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!