Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elárulom azzal a fideszt...

Elárulom azzal a fideszt fideszes szavazóként, hogy most Magyar Péterre fogok szavazni?

Figyelt kérdés
Valahogy mostanában jobban tetszik nekem ez a figura mint a fidesz, határozott, kemény oda mond mindenkinek, ez az ami nekem bejön
ápr. 20. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem, ugyanaz a kettő.
ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem árulod el fideszes ő is csak remelem ő nem Putyinpárti.
ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Már önmagában a kérdés is agynemiserv...

Nem a választó tartozik lojalitással egy politikus, párt vagy ideológia iránt, hanem a politikus, párt vagy ideológia kellene, hogy lojalitással tartozzon a választók felé.

ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 34 év politikai elitje folyamatosan elárulja a népet. Épp ideje lenne, hogy a nép se legyen tovább hűséges hozzájuk.
ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz,amit akarsz,hogy kire szavazol,az csak rád tartozik(eleve nem is látja senki). A pártok nem egyházak,te nem a hívük vagy, csak egy szavazó, aki kedvére választhat közülük,attól függően,hogy melyik nyújtja aktuálisan legjobb szolgáltatást. Pont mint mondjuk egy pénzintézet esetén,az OTP sem fogja árulásnak venni,ha én az Unicreditet választom helyette,mert mondjuk kedvezőbb befektetési lehetőséget ajánlanak, vagy szimplán a logójuk jobban tetszik.
ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Magyar Péter nevében mi a magyar?!
ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a vezeték neve.
ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
És mit ad a magyaroknak Magyar Péter?!
ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Támogatod vele a fideszt, mert 2026ban aligha jut parlamenbe, így a bejutó ellenzék bukja a szavazatod. Az ep-be esetleg bejuthat, oda viszont nem a fidesz rovására.
ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Gyurcsányt árulod el, ha nem a fideszre szavazol. Sőt, a DK-sok Orbánt árulják el, ha nem a DK-ra szavaznak.


Aki meg Magyar Péterre szavaz, kukába dobja mindkettőt, és valami friss, fiatalos irányba indulhat el Magyarország, ha az őskomcsik eltűnnek.

ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!