Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter feltűnése óta...

Magyar Péter feltűnése óta eltelt már pár hónap, hogyan vélekedsz róla?

Figyelt kérdés

Személy szerint az elején nem tudtam hova tenni, így kivártam vele kapcsolatban, mielőtt megbélyegezném.

Az utóbbi időben viszont engem meggyőzött, ahogy néztem a beszédeit egy pozitív kép alakult ki róla és elhiszem, hogy valóban Orbán és Gyurcsány nélkül képzeli el a jövőt.



ápr. 20. 18:41
A kérdező szavazást indított:
Szimpatikus és hitelesnek gondolom, rá fogok szavazni
Van benne valami, de egyelőre még nem győzött meg
Nem igazán tudok vele azonosulni, de mivel változást akarok, így rá szavazom
Nem szimpatikus, de még változhat a véleményem róla
Nálam egy életre elásta magát, csinálhat bármit, akkor se hiszek neki
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Hajrá TISZA.
ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Vannak fenntartásaim vele kapcsolatban. De ha ő az új legesélyesebb alternatíva rászavazok.
ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Szinte biztos rá szavazok és nem azért, mert messiásnak tartom őt, hanem mert Orbánt és Gyurcsányt antimessiásoknak.
ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
Egyelőre a Putyin haversága nem tetszik.
ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem ezt a nagy rajongást. Ha nincs a kegyelmi űgy, még mindig ott karikázgatna magának a NER-kolbászból. Most meg hirtelen egy megmondó ember lett, megvilágosodott, előtört belőle az igazságérzet? Tipikus érdekember, abból is a legrosszabb.
ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem lett volna ősrobbanás nem lenne ma a világ. Mi értelme az ilyenfajta gondolkodásnak?
ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem bátorítani kell a nerből való kilépést. Nem gondolom, hogy mindenki velejéig gonosz lenne ott, vagy ne tudná, hogy rossz irányba megy az ország.
ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%

#6: ez egy borzasztóan rossz példa, hiszen a jelenlegi fizikai ismereteink szerint törvényszerű volt az ősrobbanás.

Magyar Péter esetében meg nem azt írom, hogy ha nem lett volna a kegyelmi ügy, akkor most ne beszélnénk róla, nem indulna a választáson stb., hanem hogy az ő múltja elég jól tükrözi a jellemét.


Ja, így nézve nem is olyan rossz példa, hiszen itt is a jelent a múltbeli események alapján tudjuk pontosan értelmezni.

ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
#7: egyetértek. De ne tegyünk egyből koront a fejére annak, aki megteszi. Hadházy is megküzdött a bizalomért, és kiérdemelte.
ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel egyetértek, maradjunk kritikusak MP iránt.
ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!