Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Biztos szavazók, kire szavazto...

Biztos szavazók, kire szavaztok az EP-n?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 09:12
A kérdező szavazást indított:
Fidesz-KDNP
Tisza Párt
DK-MSZP-Párbeszéd
LMP
Momentum
Mi Hazánk
MKKP
Mindenki Magyarországa Párt
A nép pártján
Második reformkor
34 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Én Magyar Péterr támogatom, ugyanakkor az EU szempontjából nekem fontos a képviselt értékrend. Ez3dt szavazok a Momentumra.
ápr. 21. 09:14
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Az EP-n én is a Momentumra szavazok, mivel ők képviselik a hozzám leginkább közelálló nyugatos, liberális álláspontot, meg ők vannak olyan frakcióban (Renew Europe)aminek az értékrendjével azonosulni tudok, ők tudnak talán a legtöbbet tenni a NER féle rendszerekkel szemben ha a frakciójuk megerősödve jön ki ebből a választásból. Mivel ez nem országgyűlési választás, így abból a szempontból nincs tétje,hogy nincs ilyen,hogy győztes, mivel az EP frakciók versenyeznek egymással,és az itthoni pártok többsége eleve nincs is benne semmilyen frakcióban. Így például a fidesz is hiába szerzi meg itt a legtöbb szavazatot, az EP-ban frakción kívül fog ülni a kispadon tétlenül, de egyébként Magyar Péter pártjának sincs egyelőre olyan frakció,amibe belátható időn belül bekerülhetne.
ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én a HollóRend párta és dr. Görény György pártjára fogok szavazni.
ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
TISZA pártra fogok szavazni, de ha tehetném a Kutyapártra is szavaznék, de nagyon szurkolok nekik is, hogy nagyon jó eredményt érjenek el ők is.
ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a Magyar Petire majd, de lehet, hogy a Kutyákra, még nem tudom, a Momentumon is gondolkodtam, de azt elvetettem, de nem teljesen még
ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az MMN-re fogok szavazni. A Tisza párt nélkülem is fog kapni elég szavazatot, de én viszont szeretném, ha ők is bejutnának. Szerintem nem volna túlságosan szerencsés egy lóra föltenni mindent.
ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetertek. Plusz sok ember felre van vezetve. Nem most kell kormanyt valtani!
ápr. 21. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Igen, és most az EP választáson ráadásul nincs is olyan "legnagyobbra szavazási kényszer", mint az országgyűlési választásoknál az egyéni körzetekben. Addigra meg remélhetőleg csak kikristályosodik valami. Legjobb volna addigra valahogy kikényszeríteni a kormányból, hogy állítsa vissza a régi kétfordulós választási törvényt. De sajnos ehhez nincs meg a kellő erő és elszántság
ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!