Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok mit szólnak...

A liberálisok mit szólnak majd, ha Magyar Péter benyögi, hogy ő nem támogatja az LMBTQ jogokat?

Figyelt kérdés
Elvileg egy jobbközép konzervatív emberről van szó. Mégis a liberálisok nagy kedvence most.
ápr. 22. 00:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Beszélt már erről vidéken, az egyik kérdésben adott válaszában. Sőt, a romákról is kérdezték. Nagyon sok kényes témára válaszolt. Csak úgye m1 nézőként lemaradsz mindenről.
ápr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Beszélt már erről, szerintem teljesen korrekt a hozzáállása. Egyébként újraértékelhetnéd a liberálisokról kialakított képedet, talán nem vagyunk olyan rosszak, mint gondolod. Láthatod, hogy elfogadunk egy jobboldali konzervatív embert is, amennyiben tisztességes. Eddig sem a konzervatívokkal volt problémánk, hanem a korrupcióval, a propagandával és a társadalom megosztásával.
ápr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
aha ha beszélt róla akk cslinküljétek már, hadd lám
ápr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
16%
2, Azért fogadod el mert abban reménykedsz, hogy majd leváltja a fideszt és utána már könnyebben lehet leváltani Magyart és mehet a liberalizmus.
ápr. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%

A Sapkás Piréz-féle "liberalizmus" (értsd: mindenki fasiszta, aki tőlem jobbra van) bár létezik Magyarországon, egyelőre egyáltalán nincs többségben. Én inkább konzervatív vagyok, de a mérsékelt liberálisokkal egyet tudok érteni sok dologban. A melegek összepedofilozása a kegyelmi ügy előtt is szégyen volt, de azóta még nevetséges is, hogy ezek aggódnak a gyerekekért.

Nyugaton tényleg vannak nagyon extrém példák, amiket nem gondolom, hogy utánozni kellene. Ezzel sok liberális is egyetért. De akárhogy is, érdemes őket magukat kérdezni. Nagy része származik a politikai feszültségeknek abból, hogy az egyet nem értő emberek nem beszélnek egymással, csak egy eltorzított, kiszínezett narratíva alapján hallanak a másikról.

ápr. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%

Valamennyire liberális nézetűként egyet is értek vele.


LMBTQ el van túlozva, sokszor már átmegy inkább provokációba, ezzel csak saját magát minősíti aok erőszakos, felháborodó viselkedésű LMBT személy.


Szerintem nem megoldás az, jogy pride-ra sokan úgy vonulnak ki, hogy az már szándékosan szeméremsértő legyen sokak számára.

ápr. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
#7 Sorrendben ez az ügy hol áll nálad? Tehát mondjuk ha egy olyan párt kormányozna, amivel úgy ahogy elégedett vagy, tulajdonképpen más, fontos kérdésekben úgy dönt, ahogy azt elvárnád, lényegesen többet tesz a lakosságért (anyagi helyzetre gondolok elsősorban), mint a Fidesz, esetleg oda koncentrál a beruházásokban, ahová te gondoltad, akkor emellett, ha folytat egy mondjuk úgy szélsőséges politikát az LMBTQ ügyben és amiről itt más is írt, vannak nyugaton extrém példák, ezek az extrém dolgok nálunk is megjelenhetnének, akkor arra miként reagálnál? Érdekelne a dolog, vagy le van sz-rva mert azon kívül számos olyan intézkedés, cselekedet van, amivel kvázi elégedett vagy?
ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

Szép törölgetés volt itt, hogy rohadjon ki a bele a sunyi, gerinctelen törölgetőnek, pedig semmi ilyesmit nem írt senki addig amit most én...


Szóval én "liberális' vagyok, hiszen mindenki aki nem orbán van az lipsybolsi hazaáruló kommunista mint tudjuk 🤣


Mindig is röhejes volt az lmbtq, és a többi hasonló dolog. Ez egy fideszesnek elképzelhetetlen, mert mindig azt hiszik amit a nagy vezér mond, nincs különvélemény.

ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
#8 Ja, hát ez kényes téma! Cenzúra van mindenhol ha az LMBTQ szóbajön és esetleg nem úgy jön szóba. Nem nagyon lehet kritikát megfogalmazni, pedig a kritikától én úgy gondolom az egyént ellehet különíteni, azaz nem nagyon volna kinek ezen megsértődni. Az LMBTQ mint közösség tagjait ellehet különíteni az LMBTQ mint szervezettől, mert az LMBTQ mint szervezet kb. mindenkire káros, még az LMBTQ közösségre is, egy valakinek hasznos, a politikusnak, na annak ku...ra, de teljesen mindegy, hogy ebben az a politikus miként vélekedik, ha támadólag akkor is hasznos számára a létezése, ha támogatólag, akkor is hasznos. Így vagy úgy, de 1-1 csoportot meglehet vele szólítani és ami a legjobb benne, hogy szavakkal megtudod venni a támogatását/szavazatát, tenni nem kell semmit sem.
ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

#9 Igen szerintem is.


Ez az egész LMBTQ dolog csak az LMBT személyeknek árt, egyáltalán nem segíti őket.


Csak jobban gyűlöletkeltést okoznak ezzel és biztos vannak többen LMBT-k is akik ugyan így láják ezt!

ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!