Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van,olyan aki szintén unja...

Van,olyan aki szintén unja már a településén, a politikai kampányt, politikai hirdetéseket?

Figyelt kérdés

A városban akárhová nézek valamilyen plakáton, buszmegállóban,politikai hirdetéseket látok.

Egyszerűen hányok tőle🤢

És a tudat,hogy azt a rengeteg pénzt amit erre költenek sokkal fontosabb dolgokra is lehetne fordítani



ápr. 22. 07:23
 1/6 A kérdező kommentje:
És ez lesz a választásokig, június 9.-ig
ápr. 22. 07:23
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Külföldön én teljesen megvagyok nélküle :)


Belföldön, meg sajnos a plakátokat nem tudod kizárni, de, használhatsz reklámszűrőt, vpn-t, és youtube-ot és máris felszabadultál.

ápr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én lakom, ott gyakorlatilag hazaárulónak számít fideszesnek lenni.

Ezért ha megjelenik egy undorító gyalázkodó Fidesz plakát, másnapra már le van fújva, hogy hazaáruló Fidesz, pedofidesz, Putyin se ggnyaló Fidesz,tovaj Orbán, O1g.


Itt szinte mindenki gyűlöli és megveti őket.

ápr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a polgármestert unom, remélem lecseréljük. Nagyobb kárt okozott, mint amennyibe a plakátok kerülnek, pontosabban kerülnének, mert plakátok itt egyelőre nincsenek.
ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackSword ***** válasza:
Minden villanyoszlopon lóg egy politikus... mondjuk remélem a választás után is így lesz...
ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, de demagóg szöveged van. Hiszen választások lesznek, és nagyon fontos választások!!!
ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!