Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesti fideszesek, nem...

Budapesti fideszesek, nem zavar titeket, hogy a főpolgármester-jelölt, Szentkirályi Alexandra, kitüntetett egy pedofilt?

Figyelt kérdés
Tényleg egy ilyen jelotre szavaznátok? Akinek amúgy a programja a gyurcsányozás, meg hogy lesz majd ingyen wifi mindenhol?

ápr. 22. 12:46
A kérdező szavazást indított:
De, zavar. Ezért sem szavazok rá fideszesként
Nem zavar, jó szakember a város élére Alexandra.
Nem érdekel, nem szavazok, nem vagyok budapesti.
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
A fidesz jócsajai mind csak bábok. Ha nyerne sem ő döntene, hanem Viktorék, mint ahogy Karácsonyt is Gyurcsány irányítja.
ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván nem tudta róla akkor, hogy pedofil. Gondolom, te sem tudsz mindent még a közvetlen környezetedben lévőkről sem.

Na, meg inkább Alexandra, mint Karácsony.

ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hypno ***** válasza:
56%

Engem az zavar, hogy sem tőle, sem a férjétől nem hallottam még hogy az 5 db budapesti kaszinója koncessziójától meg akarna válni. Pedig az egyik miniszter, a másik főpolgármesteri aspiráns.


Meg az, hogy olyan jelentéktelen a csaj, hogy mostanáig azt sem tudtam, hogy Tarlós helyettese volt.

ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
forrás?
ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Tolnám ezeket a mostanában népszerű fideszes csajokat, hogy Szandika, Jucika, Katika.😍

Kiváncsi leszel, Illés Bogika mikor kerül képbe.

ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Kitüntették a tevékenységéért. Mert sok jót tett az árva gyerekekért. Sok projektet valósított meg és pályázatot nyert el a gyermekotthon. Tudod volt neki állása is és abban jó volt. Illik kitüntetni
ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabor49 ***** válasza:
53%
engem nem zavar
ápr. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 everlight ***** válasza:
Orbán meg bronzkereszttel tüntette ki 2016 ban,
ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!