Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki a Momentumra szavaz,...

Aki a Momentumra szavaz, milyen megfontolásból teszi?

Figyelt kérdés

Én az EP listán rájuk szavazok, mert Magyar Péter unios kerdésekben a fidezshez hasonló véleményt képvisel.


Illetve meg vagyok elégedve Donát Annával meg Cseh Katával. Szerintem a magyar kormány korrupcióinak leleplezésében és ezt EU-s szinten való ismertetésében hatalmas érdemeket értek el. Ezért is várom, hogy folytassák.


Karácsonyt választom főpolginak, illetve Örsi Gergelyt polgármesternek. (Budapest, második kerület)


Momentum szimpatizánsok, ti hogy vélekedtek?



ápr. 22. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
...hogy nincs meg a józan paraszti esze!
ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Kizárásos alapon, még mindig ők a legértelmesebbek a lehetőségek közül.
ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig jobb, mitha dk,mihazánk.


De akinek tényleg elege van, az a tiszara szavaz. Ezek a pártok ellen mindig győz orbán.


De az tény, hogy a momentum fontos tényező. Eddig is sok borsot tőrt a karvaly fidesz orrára.

ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

"De akinek tényleg elege van, az a tiszara szavaz."

Mármint egy pártra, amit egy fideszes alapított úgy, hogy egyébként folyamatosan ismételgeti a fideszes propagandát és nem esik le az embereknek, hogy 14 évig a hatalom közelében ült és addig semmi gondja nem volt?

Kösz nem, ennyi erővel a DK-ra vagy egyenesen a fideszre is szavazhatnék.

ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb a Tiszának is ez az elképzelése. EU Ügyészséget akar és felszámolni a korrupciót. Az uniós forrásokat tényleg arra fordítani az utolsó forintig, amire adják.
ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!