Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter alkoholista?

Magyar Péter alkoholista?

Figyelt kérdés

Jucus is többször utalt rá, hogy szeret italozni Péterünk.

Na de ez a kép szerintem mindent elmond: [link]


A magyar nép komoly egy alkoholistát akar vezetőnek?


ápr. 23. 00:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Csak mert én az vagyok. Felismerem a fajtámat!
ápr. 23. 00:08
 2/21 A kérdező kommentje:

Magyar Péter alkoholista, azért olyan vékony, mint egy végzős gimnazista?

Lehet májzsugorodása van.

ápr. 23. 00:09
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

Komolyan a forrás a vadhajtások?


Egyébként nem, nem alkoholista. Ha az lenne, akkor már meggyanúsította volna a fidesz. De túl higgadt, túl nyugodt, nincsenek jelek rá, hogy titokban alkoholista lenne. Mint mondjuk Deutsch Tamásnál teljesen egyértelmű, hogy valami szeren van, izzad, zavaros a tekintete, stb. Vagy Nagy Ferónál, egyértelmű, hogy évtizedek óta nem józan.


Én nem vagyok Magyar Péter fan, de tény: összeszedetten beszél, annyi látszik rajta, hogy fáradt, de ennyi meló után azt el is hiszem.

ápr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
fidesz bérenc vagy? mennyit fizet a Tóni?
ápr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Orbánból sokkal jobban kinézem, hogy alkoholista. Ráadásul nem titok, hogy 2002-ben milyen brutálisan elverte a feleségét.

Egyébként évek óta lop, csal, hazudik. Miért akarnának a magyarok egy ilyen embert vezetőjüknek?

Ja, hogy sokan talán nem is akarnak, csak nem tudnak másra szavazni, mert az összes gerinces politikust lekaraktergyilkolta és elsöpörte Orbán? És csak a saját csicskáit tartotta meg az ellenzékben is, akik úgysem tudnák legyőzni? Ja, mert úgy igazította a szavazási rendszert, hogy az mindenképpen neki kedvezzen?


Undorító

ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Leszarom, hogy az ha tud országot vezetni és van alternatíva.
ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A képen is látható, hogy egy tüntetést nem bír ki egy jó kis Staropramen sör nélkül.
ápr. 23. 00:18
 8/21 anonim ***** válasza:
26%

Ez a csávó nagyobb alkesz az tuti:


Nézd hogy vágyakozik, ismétli hogy nem ihat, de nagyon szeretne.

[link]

ápr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg jó a Staro, egyik kedvenc söröm
ápr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem azért tetted fel ezt kérdést, hogy megbizonyosodj róla, hogy igen vagy nem, hanem, hogy az igazadat halljad, hogy igen ő az. Én továbbra is azt mondom, hogy pont leszarom ha megment minket ettől a dagadt Döbrögitől.
ápr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!