Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Pétert valójában azért...

Magyar Pétert valójában azért küldte a Fidesz, hogy elfeledtesse a pedofilbotrányt és szépen leszalámizza az ellenzéket?

Figyelt kérdés
Nem értem ellenzéki ismerőseimet, ezt hogy tudták mind bekajálni. Az még szomorúbb, hogy sokan azt sem tudják, hogy június 9-én nem országgyűlési választások lesznek.

ápr. 23. 08:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem fideszes szavazók vagyunk, akit meglehet vezetni.


Jucus magától ment a frizbibe, vagy a fidesz küldte?

Ha Magyart a fidesz küldte, miért kellett a jucus a színpadra?

Ha a fidesz küldte, miért beszélt Magyar bűncselekményekről, amit a hangfelvétel is alátámaszt?


Te csak álmodozol, arról hogy Magyart a fidesz küldte, alap logikai gondolkodás sincs meg benned.

ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ellenzéket nem kell tovább szalámizni. A fidesznek eddig is megvoltak az eszközei (pl. lefizetett ellenzéki politikusok), hogy egy ellenzéki párt se tudjuk megerősödni.

Nem lenne rossz gondolat, de jelenleg egyik ellenzéki párt sem jelent veszély a fidesz győzelmére.

ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért tenné? Budapest nem nyerhető a botrány nélkül sem a Fidesznek. A régi ellenzékből meg mégis ki veszélyeztetné -a botrány ellenére is- a státuszát a kormánypártnak?

Ez a lépés akkor lenne logikus, ha az összefogott ellenzék néhány százalékon belül lenne a Fidesszel szemben. Dehát ugye nagyon nincs így.

ápr. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha a Fidesz küldte ezt a jóembert, akkor igen rendesen megszopatta önmagát!!!
ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!