Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Pétert valójában azért...

Magyar Pétert valójában azért küldte a Fidesz, hogy elfeledtesse a pedofilbotrányt és szépen leszalámizza az ellenzéket?

Figyelt kérdés
Nem értem ellenzéki ismerőseimet, ezt hogy tudták mind bekajálni. Az még szomorúbb, hogy sokan azt sem tudják, hogy június 9-én nem országgyűlési választások lesznek.

ápr. 23. 08:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagyok benne biztos, hogy valaha is meg fogjuk tudni az igazságot, hogy ő jött, vagy küldték, de az biztos, hogy kommunikációilag, ekkora szerencséje a kormánynak, rég volt.

Az utóbbi 15 év legnagyobb válságában -belpolitikai és gazdasági értelemben is-, pont jöjjön valaki, aki elviszi a show nagyrészét..

ápr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

A többség sosem az értelmesebb emberekből kerül ki, sztem nagyjából jó ha a 20% tisztában van vele, h miről is szavazunk az EP választáson, de a csőcseléket valszeg még ha tudná se érdekelné.

Egyébként lehet,h a NER művekben legyártott droid ez a Magyar Péter,és lehet pont ez volt a céljuk,amit írtál,de ettől függetlenül még visszaüthet rájuk,ha "túl jól" sikerül.

ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elég meredek lenne ha őt küldik. Mennek itt a közvélemény kutatások, de majd a választások után derül ki mi az igazság és kitől mennyi szavazat megy el. 2022 ben is mekkora holtversenyt jósoltak. Aztán a fidesz akkorát nyert, hogy a holdról is lehetett látni ugye.
ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Biztos, hogy nem a fidesz küldte. Azért ennyire eszement dolgokat nem találnak ki. És nem is feltétlenül jó ez nekik.

Szerintem a pasi megzakkant kicsit, azért lépett először a nyilvánosság elé. Aztán valakik jó lehetőséget láttak benne, mögé álltak és nyomják. De inkább balról, mint jobbról.

ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Az a botrányt már regés régen elfelejtette volna mindenki. Vagy Gyurcsányt hibáztatná.
ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mansour ***** válasza:
95%
Nem zárható ki teljesen ez verzió, de szerintem sem valószínű. Ez a jelenség azért nem jött olyan jól a kormánynak. Bizonyos szempontból persze igen, de ugyanakkor komoly veszélyt is hordoz a rendszer számára. Hosszú idő óta először nem ők uralják a kommunikációt, és egyfajta csapdahelyzetbe kerültek: minél jobban próbálják lejáratni Magyar Pétert, ez annál jobban visszüthet rájuk, mivel Magyar Péter mégiscsak a NER-ből jött, tipikus figurája a rendszernek. Aki ebbe csak egy pillanatig belegondol, abban máris kételyek ébrednek a NER-t illetően. Tudom, persze a fideszes kemény magot ez nem érinti meg, ők elintézik azzal, hogy egy mocskos áruló, meg egyébként is feleségbántalmazó, de van egy viszonylag szélesebb réteg, akiket ez a helyzet igenis elbizonytalaníthat.
ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nem.

Magyar Péter a hatalmi elitnek tagja volt, addig érdekes módon tökéletesen megfelelt neki a "maffiakormány".

De mivel egoista nárcisztikus személyisége van, elcseszte az asszonyt és a milliós fizetéseket.

MOST pedig egy titokban felvett irányított hangfelvételbe és persze a mögötte állókba kapaszkodva akarja megmutatni a sértett hisztis, hogy márpedig lesz belőle is valaki...

Nem lesz! Hiteltelen ember és még csak most lépett a politikai porondra, a nagy hibák még csak most jönnek majd részéről.

ápr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Magyar Pétert a jó isten küldte, hogy felszabadítsa Mo-t 0rban diktatúrája alól.
ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 denumer ***** válasza:
92%
Mi értelme lett volna? Azzal feledteti a kegyelmi ügyet, hogy hangfelvételt mutat be, ami a kormány korrupcióját igazolja? Mellesleg az "ellenzéki" pártok nem is nagyon igyekeztek napirenden tartani. Ha nem lett volna a youtuber tűntetés már rég elsikkadt volna.
ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. A gyurcsányos ellenzéket nem kell leszalámizni, semmit nem tudtak erősödni, hiába gyengült a fidesz. A Tisza párt megjelenése nem jött jól se a fidesznek, se a gyurcsányos ellenzéknek.
ápr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!