Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavazol és miért?

Melyik pártra szavazol és miért?

Figyelt kérdés
Személy szerint én megadom a bizalmat Magyar Péternek, rajta kívül más alternatívát amúgy sem látok.

ápr. 23. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Tisza
Fidesz
Mi hazánk
DK-MSZP-P
Momentum
MKKP
2RK
MMM
Jobbik
Egyéb párt
55 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Átnéztem minden induló programját, a legszimpatikusabbnak az EP választáson az MKKP bizonyult, a főpolgin meg Vitézy.
ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

Tedd azt akkor kérdező !

Én pedig a DK-MSZP-P összefogásra szavazok mert tetszik nekem a politikájuk, programjuk.

ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Én a HollóRend pártra szavazok.
ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3%
Momentumra, mert ők az ALDE frakcióhoz tartoznak, amely egy liberális irányt képvisel, én pedig liberális világnézetű vagyok. Magyar Péter azt nyilatkozta,hogy a fidesz EU politikája közelebb áll hozzá, mint az ellenzéké, így ebben az EU-s körben nem kívánom támogatni. Ha 2026-ban viszont csak úgy van esély leváltani a fideszt az országgyűlési választáson, ha rá szavazok,akkor megkapja a szavazatom, de az EP választás nem erre van kitalálva.
ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Én a Fideszre.
ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Tisza Párt.

Legyen végre változás, sem a Fidesz sem a bukott ellenzék nem kell

ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

#6 Amit nem akarsz észrevenni, hogy a fidesz programjával és a bukott ellenzék mögött állókkal akarják a szavazatodat megszerezni amihez reklámarcként kibérelték a Tisza pártot.

A végén leszavazol olyan dolgokra amik miatt a fideszre is szavazhatnál, de mandátumhoz juttatsz olyanokat akik épp az ellenkezőjét fogják megszavazni amikor majd lehetőségük lesz rá, mert ezt várják el azok akik hátulról futtatják őket.

ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 denumer ***** válasza:
23%
#7 Ennyi erőből minden pártot valaki futtat, akkor mi értelme szavazni? Szavazzak a fideszre, aki katonákat küld Csádba? Szavazzak Gyurcsányra aki demokrataként tiporja el a kisebb pártokat? Szavazzak a Mi Hazánkra, aki mindent betiltana, amivel nem ért egyet? Magyar még nem tékozolta el a bizalmamat, veszítenivalóm pedig nincs.
ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 D-Mano ***** válasza:
37%

EU-s választások:

Mi Hazánk - Nemzetek Európája és a konzervatív Európa koncepciója, valamint a 3. világháborút elkerülni szándékozó politikája miatt. A magyar érdekeket védenék. Nem úgy gondolják, hogy a magyar belpolitikai harcokat ki kellene vinni EU-s terepre, mert az csak árt az országnak.

Plusz van sok szövetséges pártja Európa szerte- még az is lehet, hogy sikerül majd külön frakciót alapítaniuk velük az EU parlamentben.


Magyarországi választások:

Mi Hazánk- nemzeti és konzervazív társadalompolitika. A nemzeti érdekek védelme. A határaink védelme. Nemzetgazdaság építése az ország globalistáknak való gazdasági kiszolgáltatása helyett. A globális gazdaságban igyekeznek úgy pozícionálni Magyarországot, hogy az ne kárvallottja, hanem haszonélvezője legyen. Pl. korrekt gazdasági és kereskedelmi megállapodásokkal, külföldi cégekkel szemben magyar érdekeket szolgáló adó- és bérpolitika valamint a munkásjogok védelme stb.

ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Természetesen a Mi Hazánkra, mert magyar vagyok.
ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!