Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter ugyanazokat...

Magyar Péter ugyanazokat mondja mint a fidesz,még a programjuk nagy részével is egyetért,akik őt sztárolják,azoknak tulajdonképpen mi bajuk a fidesszel?

Figyelt kérdés

Az EU politikában kijelentette,h a fidesz áll hozzá közelebb. Oroszországgal kapcsolatban lényegében a fideszes narratívát mondta. Belpolitikailag pedig nem állított még semmit,de a fidesz programjának nagy része számára megfelelő volt eddig.

Így tulajdonképp csak az a kérdés,hogy mi lesz a különbség?

Vagy pl. az miért jó,hogy az EU-ba kiküldünk a fideszesek mellett még egy rakás a fidesz narratívájával egyetértő politikust?


ápr. 23. 14:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert a legtöbb magyarnak a Fidesz teljesen megfelelne, ha nem lenne Lölö, meg a sok kétes, korrupciós ügy.

Erre Magyar Péter is ráérzett és így reagál.Kereslet-kínálat.


Igazából, csak egy kisebbség akar másféle politikát (ideológiailag).

ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
76%
A magyar társadalom nagyon konzervatív, persze hogy konzervatív üzenetekkel lehet megfogni. Ami nem kötelező az a demokrácia leépítése, a korrupció, a neofeudalizmus építése.
ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

De akkor sem értem. Magyar Péter ugyanebből a rezsimből jön. Ráadásul még azon belül is pont az elrettentő példa,aki a barátja,családtagja kapcsolatai révén volt pozíciókkal, közpénzből zsíros fizetésekkel kitömve érdemi munkavégzés nélkül.

Miért hinnénk el pont egy ilyen NER Yuppie-nak,hogy ő majd másképp fogja csinálni, ha 14 éven keresztül ez tökéletesen megfelelt neki,és csak akkor állt fel,amikor a kapcsolatai révén szerzett pozíciói veszélybe kerültek.

ápr. 23. 14:35
 4/40 anonim ***** válasza:
82%
a fidesznek már jó ideje nincs programja
ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Igen, a fidesznek az üres semmitmondás a programja, de Magyar Péter se csinál mást se,csak pontosan ugyanezt.
ápr. 23. 14:37
 6/40 A kérdező kommentje:

Egy populistát lecserélhetünk egy másik populistára. De mi lesz a különbség?

Mi rá a garancia,hogy ő nem ugyanúgy a saját kis haverjait fogja pozíciókba ültetni,ha egész életében csak ezt a mintát követte?

ápr. 23. 14:39
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

azért mert az ellenzéki szimpatizánsok úgy vannak vele hogy "mindegy csak ne orbán". őket nem a párt programja érdekli csak h ne orbán legyen.

vajon mennyi idő kell ahhoz hogy azon véleményen legyenek hogy mindegy csak ne magyar péter?

ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
57%

nincs garancia rá

Bizalmat kell szavazni, vagy nem.

Amiben más, mint a fidesz, az, hogy felszólal azok ellen, amit a legtöbb magyar nem szeret a kormányban: lopás, hazudozás, emberek hülyének nézése, mértéktelenség, stb.

Oké, évekig a rendszer része volt, de nem hiszem, hogy istennek kéne gondolni, hogy az első rosszérzésre kilépett volna. Épp ettől esendő. Nem tudjuk, milyen nehéz onnan kilépni - főleg még a házasságát sem engedték felbontani, szóval gondolom ez nem olyan könnyű.

Egyébként én nem istenítem Magyart, engem szórakoztat, hogy felkavarja az állóvizet és cseszteti a fideszt. Még meglátjuk, rá fogok-e szavazni. Bárki felé undorítónak és szürreálisnak tartom azt, hogy bálványoznak bárkit a politikában

ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
48%

"14 éven keresztül ez tökéletesen megfelelt neki"


Ezt honnan tudjuk? Azért van némi átmenet aközött, amit végül most meglépett, és hogy tökéletesen megfelelt neki.

ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 denumer ***** válasza:
64%
Én alapvetően konzervatív értékeket képviselek, de a Fidesz csak szavakban az. Gyurcsányra akkor sem szavaznék, ha fizetne érte, MZP pedig hiába mond okosakat, ha hülyén fogalmaz. Egy esélyt nekem megér Magyar.
ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!