Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Szentkirályit egy ponton...

Ha Szentkirályit egy ponton visszaléptetik, akkor sokan gyorsan észbe kapnak és Karácsonyra szavaznak le?

Figyelt kérdés
Mert rájönnek, hogy a Fidesz nem kell Budapestre.

ápr. 23. 17:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
A Szandi-simpek nem fognak Karácsonyra szavazni.
ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem azok, hanem a Vitézy-fan ellenzékiek.
ápr. 23. 17:31
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
Még mindig jobb egy fideszes Vitézy, mint egy DK-s Karácsony.
ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Remélem. Bár sokan nem hiszik el, hogy Vitézy fideszes... egy nagyon értelmes barátnőm vallja, hogy hülyeség, hogy az lmp fideszes lenne... Háááát.
ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az én párom is...még alá is írt ennek a kitartott LMP-nek.
ápr. 23. 17:46
 6/22 anonim ***** válasza:
34%

#5 húú, az kellemes érzés lehet:"D Én már egy barátnőmnél is majdnem felrobbantam.

De még ha esetleg nem is lennének fideszesek, annyira antipatikus Ungár meg Vitézy is.

ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Na ezzel egyet tudok erteni. Vitezy messze all nekem is a szimpatiatol. Ungart meg hagyjuk is
ápr. 23. 18:22
 8/22 Szervizmérnök úr ***** válasza:
41%

YouTube-on láttam, Tarlós reagált Vitézy hazugságaira, memóriafrissítő szándékkal.

Megjegyezve, hogy pert is fontolgat.

Szerintem nagyon jó szövege van Tarlósnak, még mindig. Az egyenes ember, aki nem köntörfalaz, ugyanakkor diplomatikus, mint egy úr.

ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%

Akik Vitézyre vagy Szentkirályira akarnak szavazni, azoknak elegük van a teszetosza, hazudozó KariGeriből.

Minden normális felnőtt tudja, hogy KariGerit nem érdekli a főváros. Ő miniszterelnük akar lenni (úgy, hogy egy pártot sem tud a parlamenti küszöb fölé vinni) és indulni fog megint. Ha bejönne neki, akkor tojna a fővárosra és a szavazóira is. Ahogy eddig is tette.

ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
#9 de hát a miniszterelnökjelöltségtől visszalépett 22-ben...
ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!