Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért hiszik azt, hogy...

Sokan miért hiszik azt, hogy ha megválasztanák Vitézyt, akkor hipphopp nyugat-európai nagyváros lenne Budapestből?

Figyelt kérdés
Itt olyan sok évtizedes lemaradások, forrásmegvonások, pénzhiány meg emberi igénytelenség van, hogy nem hiszem hogy sokat változna a város. A kormány meg ki fogja éheztetni továbbra is.

ápr. 17. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Akkor Gyurcsány nem jutna pénzhez, nem tudna miből lopni.
ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Vitézy lehet, hogy jobban tudna lobbizni Budapestért, mint ahogy Karácsony teszi. Karácsonyt ilyen szempontból nem lehet alulmúlni.
ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

#2

Nem lehet alulmúlni? :DDD

Tarlós alatt megfeleződött a Bp. költségvetése, mert hagyta, hogy a fidesz egyre több és több dolgot vigyen el. Karácsony végre beleáll a fideszes és képes kialkudni, nyomást gyakorolni rájuk.

Jelenleg is tudjuk, hogy Tarlós rosszabb volt ilyen szempontból, mint Karácsony, szóval már valaki alulmúlta.


Ennél csak Vitézy lehet rosszabb pozícióban, mert mögötte nem áll senki, akire támaszkodni tudna egy Budapest-kormány vitában.

ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tarlós Fideszes volt, de nem igazán tudott lobbizni. Szerintem a második ciklusa semmivel nem volt jobb Karácsonyénál.
ápr. 17. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Karácsony fényévekkel jobb, mint Tarlós. Ezen egyébként is felesleges vitázni. Azért látszik ez kevésbé, mert míg Tarlós kényelmesen konjunktúra alatt vezette a várost, addig Karácsonynak folyamatosan globális válságokkal kellett megküzdeni, miközben még a kormány is gáncsolta.
ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az is elég lenne, ha elindulna a változás irányába. Na nem úgy mint az elmúlt években, hanem tényleg. A változást majd a következő, meg az azt követő 2-3 ciklus fogja felépíteni. Csak kell valaki, aki elkezdi.
ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Karácsony szerintem eleg jo iranyba inditotta el.
ápr. 17. 14:01
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ebben a varos eleg sok polgara nem ert veled egyet. Tobbek kozott en sem, pedig ra szavaztam.
ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!