Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bántják Nagyferót a...

Feketeruhasember kérdése:

Miért bántják Nagyferót a Fidesz támogatása miatt amikor a túlélésért csinálja mert 50 ezer forintos nyugdíja van?

Figyelt kérdés
Jó persze ettől még gáz amit csinál de valamilyen szinten érthető is. Azért mert néha elmegy békemenetre meg ott van pár plakáton meg néha pár szót el kell mondania végülis a szemszögéből megéri. Azért nem kéne úgy csinálni mintha legalábbis a népirtás mellé állna ki némi betevőért. Cserébe a lojalitásért adnak neki annyit hogy normálisan megélljen mert valljuk be 50 ezres nyugdíjból nem igen lehet. (jó lehet azóta van már neki 60 is, ezt egy két éves interjúból hallottam)
ápr. 23. 18:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Bejött a pandémiás is 2020 ban akkor végleg minden fellépés is megszakdt
ápr. 23. 18:05
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Nagy Feró saját szövege: "Valamikor ő is lázadó volt, elkezdett egy új világot, de elfelejti, honnan indult el."

Nem az ő szövege, de érvényes rá: "Mindig van, ki pénzt ígér, de a becsület ennél mégis többet ér."

ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is inkább a híd alatt aludnék minthogy a becsületem eladjam de "ne ítélkezz hogy ne ítéltess"
ápr. 23. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Demokrácia van mindenki azt támogat akit akar, én nem bántom őt sem meg mást sem.
ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Demokrácia van mindenki azt támogat akit akar, én nem bántom őt sem meg mást sem."


Sokan mégis minősíthetetlenül beszélnek róla.

ápr. 23. 18:40
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
5-ös igen minősíthetetlenül beszélnek róla, mert nem ismerik és nem tudják, mit szenvedett a kommunisták idején. Elnyomták, megverték, épp hogy megtűrték. Persze hogy soha nem fog az ő oldalukon lenni. A MIÉP mellett állt egy ideig, most pedig a Fidesz képviseli azokat a gondolatokat, amik hozzá is közel állnak.
ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy vén bohóc.
ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"5-ös igen minősíthetetlenül beszélnek róla, mert nem ismerik és nem tudják, mit szenvedett a kommunisták idején. Elnyomták, megverték, épp hogy megtűrték. Persze hogy soha nem fog az ő oldalukon lenni. A MIÉP mellett állt egy ideig, most pedig a Fidesz képviseli azokat a gondolatokat, amik hozzá is közel állnak."


Szerintem a fidesz nem képvisel semmit a feudalizmuson kívül.

ápr. 23. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!