Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A NER bekebelezések miatt a...

A NER bekebelezések miatt a Balaton drágább, mint Görögország, Horvátország és Spanyolország. Miért menne akárki is a privatizált, szutykos, túlárazott és minőségtelen Balatonra nyaralni így?

Figyelt kérdés
Legalább a nyaralásra szánt pénz sem a tolvaj magyar kormánynak megy.
ápr. 23. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Egyre több a magyarok pénze, ezért egyre magasabb árakat tudnak megfizetni a Balatonon is. Nekem az édesvíz jobban bejön, mint a sós. Ha neked nem tetszik, menj, ahova akarsz.
ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy nagyon általános megállapítás. Mindegx, hogy a Balatonra mész vagy Horvátországba, az ár sok midnentől függ, melyik településen vaggy, milyen a szállás stb... De szerintem az, hogy Horvátorzság olcsóbb az nem igaz, legjobb esetben is kb ugyanott vagy...
ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
1: te vagy az, Tiborcz?
ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
A Balaton pont a felsoroltak mindegyikénél olcsóbb.
ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

"De szerintem az, hogy Horvátorzság olcsóbb az nem igaz, legjobb esetben is kb ugyanott vagy..."


Nem vagy ugyanott, horvát mindenképp drágább.

ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Újabb kérdésnek álcázott hazugság, lapozzunk.
ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3500 volt egy lángos. A "tejföl" miatt volt túlárazva.
ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Árban szerintem hasonló, de ott a tenger van, és az azért más
ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Aki atomFideszes, az a magyar gazdasági érdekeket nézve atombiztosan támogatja a "magyar rubelt".
ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Járunk a Balatonra is meg a tengerhez is. Aki azt állítja, hogy " a Balaton drágább, mint Görögország, Horvátország és Spanyolország. " az szimplán hazudik.

Persze ha a tengerparton egy olcsó apartmanban lakom vagy kempingben és a helyi kisboltban vásárolok, majd ezt hasonlítom össze egy balatoni szálloda meg étterem árával, akkor tényleg kevesebbe kerül a tengerpart. De ez így is hazugság marad.

ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!