Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A NER tényleg megvette a...

A NER tényleg megvette a Schiffer Andrást?

Figyelt kérdés

Sokáig nagyon kedveltem Schiffert és hülyeségnek tartottam azt amikor azt mondták, hogy a NER része. Aztán megnéztem ezt a videót:


https://www.youtube.com/watch?v=Nb04mzdMX6o


Most ez komoly? Már legalább hússzor megnéztem és alig hiszek szememnek. Sokáig védtem Schiffert, de mégis azoknak volt mindig is igazuk akik NER közelinek tartották? Hontot, Ceglédit is védtem egy ideig, de lehet Magyar Péternek van igaza velük kapcsolatban, hogy őket is megvették? Ráadásul az ATV Öt műsorai alatt már nem lehet kommentelni.


Ezt a videót lehet másként magyarázni?


ápr. 23. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Schiffer egy független gondolkodó. Ha meg egy riportalany megakad egy szónál, semmi baj azzal, ha az udvarias riporter kisegíti. Ezen csak bunkók akadnak ki.
ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Valahogy mégis mindig a Fidesz körül tűnik fel az utóbbi években...
ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem,csak ő nyiltan, érdekektől mentesen politizál
ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Schiffer Betanultszovegfelmondo Andrast? Szerinted?
ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Schiffert én sosem kedveltem, de nem hiszem,h megvehető lenne, szimplán mindig is ugyanazokat a szélsőbalos antiglobalista hülyeségeket mondja, és egyre inkább úgy tűnik,h a kormány is ebbe az irányba tart. Emellett sokkal inkább tudom elképzelni,hogy van benne egy személyes sértettség a balliberális táborral szemben, és ezért szívesen elmegy akár a NERmédiába is parolázni, de ennél többet nem látnék bele. Schiffer végtelen hülyeséget összehord, de annyira öntelt,makacs és pökhendi, hogy kizártnak tartom,h bárki utasítgatni tudja akár pénzért,akár máshogy, ő csak a saját feje után megy.

Hont és Ceglédi is egyébként önjárók, Hont egy troll, Ceglédi meg kritikus fanyalgó,akinek semmi se tetszik, őket a covid alatt vetette ki magából a balliberális tábor, mivel kiénekeltek a kánonból és a korlátozások ellen beszéltek,akkor a balliberális tábor kb. leprásként bélyegezte meg őket, így azóta bennük is van egy érthető sértettség abba az irányba, egyébként a NER-t is rengeteget fikázzák, főleg a Ceglédi, de mindent és mindenki mást is egyszerre, fura lett volna,ha pont Magyar Péter marad ki a szórásból.

Szóval az ATV ÖT műsorának a szereplői sztem egész biztosan nem a NER-nek dolgoznak, hanem sokkal inkább sértett,büszke,cinikus,megkeseredett emberek, akik jó sok pofont kaptak már minden irányból, és most ők is visszaosztanak minden irányba.

ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

Votmá, nem kéne ezt ennyiszer megkérdezni.


ma 20:17


Esetleg arra gondoltál, hogy a Fidesz a rengeteg hibája mellett is elfogadhatóbb az épeszű emberek nagy százalékának, mint az amit az ellenzék leművel az utóbbi pár évben?


Már 2014-15 környékén is amikor az LMP-vel közöseb szavaztak meg alkotmánybírókat ment ez a szöveg, hogy azért kardoskodott Schiffer mellettük, mert alkotmánybíró szeretne lenni. Most ugyanez van felmelegítve, hiába telt el 8 év és nem kapott az égvilágon semmilyen posztot se.

ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Harcol a képzelet ellenségeivel, mint orbán. Kétszínű. Minden oldalt megszólít, ugyanakkor minden oldalt savaz is, attól függ éppen hol van.
ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 D-Mano ***** válasza:
25%

1) Ez a videórészlet nekem még önmagában nem bizonyíték. De ezután a videó után azért tettem magamban egy felkiáltójelet Schiffer mellé.


2) Ha meg maga Rogán Antal is írná meg Schiffernek, hogy mit mondjon szóról-szóra, akkor is azt nézném, hogy valid-e, amit mond, nem azt, hogy miért mondja, vagy ki mondatja vele.

-Én arra is odafigyelek, ha Orbán vagy Gyurcsány vagy épp valamelyik agyhalott Momentumos mond valami validat. Schiffer meg szerintem elég gyakran mond valid dolgokat ahhoz, hogy érdemes legyen különösképpen odafigyelni rá.

Remélem, hogy ez a videórészlet is csak valami félreértett jelenet. Kár lenne Schifferért.

ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, ez most már nem a legújabb mese amiről lemaradtál, mert nyomják már egy ideje azok akiknek csípi a szemét Schiffer véleménye.

A műsorvezető pontosan tudja mi a vendége véleménye, tudja mit fog válaszolni, ezek nem kvízműsorok aminél valami meglepő fordulattal jön elő a riporter alanya, ahogy Schiffer akkor nem olyan műsorban vett részt ahol épp szemben lett volna a véleménye a riporterével. Ilyenkor a kérdéseket is kb. megbeszélik, hiszen akkor tud a műsorban összeszedetten véleményt mondani ha valamennyire fel tud előre készülni.

Ugyanezt láthatod más műsorokban is amikor beszélgetnek és nem számon kérik vagy "kihallgatják" az adott politikust, amikor pont az a lényege a kérdéseknek, hogy kiszedjenek az illetőből valami újat, érdekeset, meglepőt.

Egyszerűen a műsorvezető nem akarta, hogy a vendége mondat közben lefagyjon mert nem jut eszébe egy szó, miközben ismeri a véleményét és tudja, hogy mit szeretne mondani. Tényleg lehet erre nagyon sok példát találni más műsorokban is ahol normális a műsorvezető és megakad a vendég.

ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Az volt a varázsszó, az adták sifer szájába. Az összes megafonosnák az volt a héten akkor a kulcsszó, hirtelen megakadt, kiesett a szó emlékéből, amit előre megbeszéltek.
ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!