Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Novák Katikának...

Fideszesek! Novák Katikának minek kell három titkár és az iroda, ha visszavonult a közélettől méltatlanság miatt? Szerintetek még mindig sámlizik, vagy az csak pózolás volt?

Figyelt kérdés

Nem kéne lemondania az irodáról és a titkárokról is? Sámlizzon csak, de azt ő is tudja vinni, és BKV-n, ha lehet, hogy ne rontsa a levegőt se.

Nem így lenne a helyes?

Nem kéne választ adnia, hogy kiknek a nyomására adott kegyelmet a pedofilmentegetőknek? Szerintetek ezzel nem tartozott az állampolgároknak ez a nagy "keresztény"?



#Bár törvény adta joga, de erkölcstelenül veszi igénybe az irodát és a három titkárt. #Kell az iroda és a titkár, mert szervezik a sámlis látogatásokat, meg oda jár imádkozni főállásban.
ápr. 24. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Jár neki!

Egyébként jelezte,hogy nem kéri,lemondja.

ápr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Erről még nem hallottam. De akkor minek igényelte? Én csak arról hallottam, hogy a belvárosi irodára és a három titkárra igényt tart. Hol van infó arról, hogy meggondolta magát, és erről is lemond?


Az ötmillás nyugdíjra is méltó, vagy arról is lemond?

És hol nyilatkozott arról, hogy miért és kiknek a befolyásolására adott kegyelmet? Van egy olyan gyanúm, hogy Orbán seggét védi, hiszem ha csak Balogig értek volna a szálak, ő már tiszta sor, hogy benne volt, de akkor simán elmondhatta volna.


Továbbá még mindig sámlizik, vagy csak pózolt?

A leköszönő mártírkodó beszédében azt mondta, hogy nagyon szeret sámlizni, hát most megteheti, sőt, lehet önkéntes vagy hivatásos ápoló is, szükség van rájuk.

ápr. 24. 07:47
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Balog Zoltán körül megint forrong a levegő. 1,5 milliárdos irodát kapott. Közben kiderült (hangfelvétel), hogy más ügyben így talpalt, visszaélt a befolyásával. 101 írtak alá követelik a lemondását.

https://www.youtube.com/watch?v=bvo0Vnypcuk


Novák Katalin hibázott, és nem járna neki semmi egy normális demokráciában.

ápr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem is az, hogy "jár" neki, de mégis egy háromfős titkárság az esetében mit dolgozik? Kb. semmit... Ezek csak csinált pozíciók (nyilván jó fizetésért) barátoknak...
ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért jár neki, mert korábban a Fidesz az ugyancsak bukott Schmitt Pál kedvéért megváltoztatták a törvényt, hogy azoknak is járjon, akik nem töltötték ki a teljes ciklusukat. Normális esetben nem járna neki kutyafüle se.


Nem véletlen, hogy még a hétvégén lemondott, mielőtt még az ellenzék pedzegetni tudta volna, ezt.


Nagyon keresztényes volt ez a húzása is.

ápr. 24. 09:05
 6/7 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, nem telt már parízerre már most? Hol van még a hóvége? :D

Keress már valami normális melót, ne legyél ennyire béna.

ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tegnap 09:38

"Kérdező, nem telt már parízerre már most? Hol van még a hóvége? :D

Keress már valami normális melót, ne legyél ennyire béna."


Jelenleg ott tartunk, hogy tettél egy valótlan állítást, konkrétan lemondott a titkárokról és az irodárról is, amit igényelt, és amikor kértem, hogy ezt támaszd már alá valami ténnyel, akkor el kezdtél személyeskedni. Tuti, hogy én vagyok a béna?


Ha plagizáló Schmitt Palika, aki dr.-zni tud, de az államfő-t leírni már nem kedvéért nem változtatják meg a törvényt, Katika semmit nem kapna - nagyon helyesen. Egy méltatlan államfő és egyéb politikus csak ne kapjon semmit, főleg élete végéig, sőt, annak özvegye is.


Ha te úgy gondolod, hogy egy fillért is érdemel az, aki olyanokat ment fel, aki gyermekeket akart kényszeríteni, akkor te éppolyan erkölcsi nulla vagy, mint ő.

ápr. 25. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!