Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit tartanátok a legalkalmasab...

Kit tartanátok a legalkalmasabbnak főpolgármesternek és miért?

Figyelt kérdés
A pártok engem egyáltalán nem érdekelnek, rühellem az összeset,szóval hogy ki milyen párthoz tartozik, az nem érv számomra, mert tisztán a jelölt alkalmassága alapján akarok dönteni, illetve, hogy Budapest hosszútávon melyikkel jár a legjobban, ezért bárki aki szavaz,kérek indoklást is.

ápr. 25. 10:30
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergelyt tartom legalkalmasabbnak mert (leírom kommentben)
Vitézy Dávodot tartom legalkalmasabbnak mert (leírom kommentben)
Szentkirályi Alexandrát tartom legalkalmasabbnak mert (leírom kommentben)
31 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Hoffman Rózsa szerintem a legjobb jelölt.
ápr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%
Alexandra egy jó nő, nem a kanbulira szavazok.
ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%

Szentkirályi Alexandrát, mert abbahagyná Karácsony autó-ellenességét és megszűntetné a Nagykörútra és egyéb főutakra rosszul berakott biciklisávokat, valamint remélhetőleg betiltaná azt, hogy elektromos rollerrel és hasonló szörnyedvényekkel kacsázzanak az emberek a forgalomban.


Emellett végre felszámolná Karácsony méhlegelőit és remélhetőleg a herbálosokkal is kezdene valamit.

ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Sok embernek rendet kellene tenni a fejében.


Az autó ellenesség arról szól, hogy mélygarázsokat építünk, jól működő tömegközlekedést sok átalakítással optimalizáljuk az autós utakat.


Mivel nincs pénz a fővárosban a fidesz megszorításai és szivatásai miatt, ezt lehetetlen megvalósítani. Pedig nálunk itt Linz-ben tökéletesen működik és egy szép, felújított "sétáló" belváros van kevés autóval és szép, gondozott környezettel.

ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Szentkirályi, mert akkor kapna pénzt a főváros. Hülye aki nem a kormánypártra szavaz, és ezzel a dacosságával ellehetettleníti a várost.
ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mondom,a a pártok engem nem érdekelnek, önmagában az,h valaki kormánypárti,vagy ellenzéki nekem nem garancia semmire. Az autókkal nekem nincs bajom és a biciklikkel,rollerekkel sem, inkább azt tartanám fontosnak, amit a #4 válaszoló is írt, hogy jól legyen megszervezve az egész, legyen összhang,h végül mindenki jól járjon, ne legyenek dugók, a biciklisek is szívesen használják a nekik kijelölt utakat,de az autósok se legyenek ellehetetlenítve,hanem legyen optimalizálva. Valamilyen integrált,kompromisszumos megoldással.
ápr. 25. 10:55
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

Karácsonyra, mert bár nem vagyok elégedett vele sem, de legalább nem szolgáltatja ki a fővárost a Fidesznek, ami nagyon nagy baj lenne. Minden más jelölt kifeküdne az Orbán-rezsimnek, tehát úgysem lenne lenne pénz a városnak (strómanok zsebébe csúszna minden), de a fővárosi fenntartasú munkahelyekre is jönne a rabszolgatörvény.


Budapest csak rosszabbul járna Fidesz-vezetés alatt, inkább a kormány bukjon mihamarabb! Jobb lenne Budapestnek is, az egész országnak is.

ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%
#4 #6 Engem nem érdekel mi van Linz-ben, mert én azt akarom, hogy Amerikára hasonlítsunk, nepedig Nyugat-Európára.
ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Karácsony és Vitézy egyaránt jó választás lehet. Csodákat persze ők sem fognak tudni tenni.
ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Szandikát. Nagyon szexi.
ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!