Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely (DK-...)...

Karácsony Gergely (DK-...) visszaléphet Vitézy Dávid (LMP) javára?

Figyelt kérdés
Múltkor is visszalépett MZP miatt, most is megcsinálhatná, én örülnék neki...

ápr. 24. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Kizárt
ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Persze, sőt Ásványvíz Könyvesbolt is visszalép, meg mindenki más. Egyedül indul Vizézy Nagybányai Horthy Dávid, és annyi szavazatot kap, hogy ő lesz a miniszterelnök is egyben.
ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Ne is almodj rola. A fidesz jeloltje reszere nem lep vissza. Statisztikak is azt mutatjak, hogy Karacsony eselyesebb. Ezert fogunk tomegevel raszavazni.
ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Karácsony Gergelyt a jelen állás szerint egy szobanövény is legyőzné, a visszalépésének nem lenne sok értelme.
ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Csak ha megint jön egy villamos...
ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#6 jöjjön csak az a villamos. (Persze úgy mint múltkor)
ápr. 24. 21:37
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Kizártnak tartom. Miért lépne vissza KariGeri, amikor a felmérések szerint Budapesten ő az esélyesebb? Ha a kisebb támogatottságú jelöltek visszalépnek az annak kedvez, aki a kevésbé népszerű.
ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 hát mert múltkor is visszalépett
ápr. 25. 00:13
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Jó, de múltkor MZP javára lépett vissza, akivel nagyjából egy kurzusból való. Most miért lépne vissza Vitézy javára, amikor eddigi állításai szerint V. fideszes, amit meg minden áron le kell győzni.

Én sem bánnám ha visszalépne, bírom Vitézyt.

ápr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Én sem bánnám ha visszalépne, bírom Vitézyt."


Ajaj, vigyázz jönnek a Karácsony Gergely (DK-MSZP-...) ügyeletes GYK kommandói és szétszednek ilyen kemény dolgokkal, mint: "viTeZyt a FiDEsZ iNDioTTa, a fiDEsZ jELöLtJE!!!4!!!444"


Én szerintem MZP-nél esélyesebb volt Karácsony Gergely (DK-MSZP-...) ezért gondolnám, hogy most is visszalépne, a haza és Budapest érdekében.

ápr. 25. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!