Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hadházy Ákost lefizették?...

Hadházy Ákost lefizették? Kinek az embere?

Figyelt kérdés

Ákos nyomozgat gőzerővel, beleállt Magyar Péterbe. Vajon a Fidesz vagy a DK fizette le a lódoktort, hogy járassa le Pétert?

[link]


Magyar Péter, február 10: a NER egyik fogaskereke voltam. Túlárazott szerződéseket írtam alá, amivel sok pénzt csorgattak ki a haveroknak. Elegem van, kiugrok ebből a rendszerből.


Hadházy Ákos, április 25: Magyar Péter a NER egyik fogaskereke volt. Túlárazott szerződéseket írt alá, amivel sok pénzt csorgattak ki a haveroknak. Elegem van, hogy nem azt csinálja, amit én jónak látok, ő nem lyukas zokniban szaladgál az MTVA székházban és nem fut neki az üvegajtónak, hanem próbál megszervezni egy valós politikai alternatívát, ezért most odafingok az orra alá, és mutatok iratokat arról, amiről már ő maga is beszélt februárban.


ápr. 25. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Hadházy mindig ezt csinálja, neki mindegy ki melyik oldalon van, ha köthető hozzá korrupció akkor piszkálni fogja. Szinte ő az egyetlen ellenzéki politikus aki tényleg dolgozik és csinál valami hasznosat.


Pont ezért utálják mind a kettő oldalon, mert mindenkibe beleköt. De hát egy normális országban ezt szeretni kellene, hiszen a korrupció rossz, csak ugye itthon a szavazók (főleg a fidesznek hála) foci szurkoló szinten vannak.

ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Ki fizette le?

Amúgy mindig azt csinálja, Magyar Péternek lesz még gondja...🤔

ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"és mutatok iratokat arról, amiről már ő maga is beszélt februárban."

Úgy tudom Magyar sosem beszélt a konkrét szerződésekről, eddig elég ködösen fogalmazott gyakorlatilag mindenről.

Hadházy viszont a konkrét szerződésekbe nyert betekintést, és nyilvánosságra akarja hozni, hogy a fidesz milyen papírokat íratott alá Magyarral. Ha most még a fidesz is érinthetetlen lesz csak azért mert Magyar köthető hozzájuk és sajnáljuk szegényt, akkor tényleg odaveszett ez az ország...

ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Hadházy Ákos egy kamuellenzéki. A Fideszt támogatja. Oknyomozása még soha nem vezetett eredményre. Történt valami? Ő egy országgyűlési képviselő, tehát a munkahelye az országgyűlés, beül oda és böfög ezt azt, ezzel is legitimizálja a fidesz kormányzását.Tehát kritizálja papíron a NER-t, de azért a fizetését felveszi és eljátssza, hogy van értelme ebben a rendszerben ellenzéknek lenni...Erre jön Magyar Péter aki szemmel láthatóan tömegeket mozgat és egységbe kovácsolja a változást akarókat és akkor megjelennek ezek a sehonnai bitangok, álellenzéki politikai elemzők, politikusok és elkezdik ekézni a Magyar Pétert. Az a jó, hogy tisztán és világosan látunk. Hadházy Ákos, Juhász Péter, Czeglédy Zoltán, Hont András, Schiffer András, Závecz Research, komplett DK ezek mind mind a Fidesz érdekeit szolgálják.
ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos már látszik hogy ugyan olyan fanatikus szektások vannak a Tisza pártban mint a DK-ban és a fideszen.


Magyar a saját maga mondta hogy túlárazott projektekben vett részt, és kétes erkölcsű szerződéseket kötött.

ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van. MP sajnos aláírt pár túlárazott szerződést, szóval pontosan ugyanolyan rossz mint a Fidesz, én ezek után inkább a Fideszre szavazok mert az legalább állandó.
ápr. 25. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 nyilván az ő hibája, hogy a szavazók nagy része leszarja a korrupciót, meg hogy "hátacsúnyányislopót".


Amúgy meg igazi szemétláda ez a Hadházy, hogy nem csak a Fidesz korrupciójával foglalkozik, hát miféle dolog ez? Van rossz korrupció meg jó korrupció, hát nem?

ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Hát látszik hogy nem követed Hadházy munkásságát :D
ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Ebbe hagyták, hogy belenézzen Hadházy. A lélegeztető gépek papírjait meg ledarálták. Nagyon sok féle szerződést akart látni Hadházy, de mindig megtagadták tőle.

Magyar Péter dolgait, meg készséggel odaadják neki. Értem.

ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!