Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai beperli Hadházyt....

Toroczkai beperli Hadházyt. Szerinted ki fog győztesen kikerülni a perből?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 30. 09:06
A kérdező szavazást indított:
Toroczkai
Hadházy
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ákos
márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem a ruszki kitartott az biztos.
márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Tóth László*
márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Nyafoghatnak a mihasznák de akkor is ruszkicsicskák.
márc. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Jajj Toroczkai, a fideszes agyatlan bábu.
márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Toró szerintem életében nem nyert pert, politikai munkássága meg nagyjából abban merül ki, hogy próbált cigány rabszolgákkal csipszet gyártatni, aztán belebukott.
márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 DK-s ***** válasza:
62%

Szerintem Toroczkai most ostobaságot csinál.


Hadházy lényegében tényfeltáró, tehát ha ilyen váddal állt elő, azt alá is tudja támasztani. Ha Toroczkai "pattogni" kezd, Hadházy exponálni fogja.

márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi hazánkos voltam, szerencsére megérettem annyira hogy felfogjam hogy egy hasztalan provokatív náci párt az egész, remélem elbuknak, csak nehogy a végén még a volt MHM szavazók a fideszre szavazzanak…
márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
@8 Ha nem vagyok indiszkrét, megosztanád a sztoridat? Nekem anno a radjobbos Jobbikkal volt hasonló esetem. Szegény család, valakire kellett haragudni, aztán huszonéves rájöttem, hogy tisztességes ember nem náciskodik.
márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8


Szokásos sztori, az ember fiatal és mindenhol társaságba vágyik, már az általánosban is voltak ilyen skinhead nácik akik amúgy jófejek voltak és egy társaságba kerültünk. Érdekelt a történelem, földrajz, ilyen olyan dolgok, és ahogy körvonalazódott bennem hogy az én csapatom az Magyarország és mindig is magyar maradok, nem tudok megváltozni, elkezdtem rá büszke lenni, foglalkoztam a Trianonnal, stb. Ez a büszkeség még most is meg van csak már túllátok a náci összeesküvés elméleteken, ezen a fasiszta “foglaljunk el mindenkit mert jobbak vagyunk” mentalitáson, megismertem embereket, melegeket, félig afriaiakat és rájöttem hogy a szélsőjobb felesleges gyűlölködési rohamai random embereken nem vezet sehova. Most nem is tudom hova sorolnám magam, talán maradtam jobboldali, de sokkal liberálisabb. Vagy konzervatív liberális vagyok most vagy valami nagyon enyhe baloldali

márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!