Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki az idei főpolgármester-vál...

Aki az idei főpolgármester-választáson Karácsony Gergelyre szándékozik szavazni: miért választod őt, miért tartod őt a legjobb jelöltnek?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Mert - az engem érintő dolgokban - elégedett vagyok az elmúlt évekkel, és nemlátom értelmét a váltásnak, pláne, hogy a másik alternatíva a Fidesz.

Igazából normális érvet még nem nagyon hallottam ellene, szóval szerintem sokan gondoljuk még hasonlóan.

ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen ellenérvre mondanád azt, hogy „normális”?
ápr. 25. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

1. Nem fideszes, semmi szállal nem kötődik a Fideszhez.


2. Hatalmas ellenszélben, Covid-járvány, háború, energetikai, inflációa válságban is tudta működtetni Budapestet.


3. A fideszes hazugságokról kiderült, hogy valóban hazugságok.


4. Karácsony személye, az hogy közvetlen, lehet vele beszélgetni, nem úgy mint a fideszesekkel, akik csak zártkörben nyilatkoznak.


5. Van egy zöld víziója a város működéséről, és ennek érdekében próbálja olyan irányba vinni a várost, ami a jövő generációnak is jó lesz.


6. Budapestet külföldi cégek is úgy értékelték, hogy nincs csődközeki állapotban, ahogy a Fidesz állítja. Szóval lehet, hogy nem tökéletes Karácsony, de valahogy mégis csak elvezette a várost.


7. A Fideszes jelölt egy vicc.


8. Az LMP-s (második fideszes jelölt) meg egy bukott populista. Aki azzal sincs tisztában, milyen pénzügyi helyzetben van a város. Jók a tervei, de nincs mögötte pénzügyi háttér. A valóságtól túlságosan elrugaszkodottak. Plusz ő is fideszes volt valamikor.


Most ezek jutnak eszembe.

ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3) az hogy most a DK-MSZP-Párbeszéd között van egy koalíció, engem nem zavar. Nyilván a DK hozza a számokat. Szerintem ezt ügyesen kezeli Karácsony. Követem napról napra a kampányát, és inkább a saját személyén, a zöld politikáján van a hangsúly, és nem azon hogy a vele egy koalícióban levő Gyurcsány embere lenne.
ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!