Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még a környezetedben...

Van még a környezetedben fideszes?

Figyelt kérdés
Tehát aki hangoztatja is hogy jó a fidesz.
ápr. 25. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Ajjaj, bőven...
ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 DK-s ***** válasza:
11%
Pff ...
ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ársapkás Alispán ***** válasza:
88%
Túl sok a bigott mifelénk is.
ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Nincs szerencsére. Mármint én egy alapból introvertalt valaki vagyok, de családon belül nincs, ha erre céloztál. Van olyan ismerősöm, de én ezeket törlöm.
ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Akad. Szülőanyám, testvérem :(
ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%

Hát gyerekek, én eléggé olyan környezetben mozgok, ahol a politika téma, szinte mindig.

Azt tudják rólam, hogy régen LMP s voltam, aztán legutóbb a Kutya pártra szavaztam, bár igazán senkire sem akartam, ahogy most sem.

Nos a napokban is összejöttünk vagy 20-25 en, és hát téma volt a Magyar Péter, a Momentum és a Fidesz.

Amin megdöbbentem, hogy a Fidesz szavazók (tudtam már egy ideje, hogy kik azok) még inkább összezártak, a társaság minimum fele Fideszes, és azon szurkoltak, hogy Magyar mennyi szavazatot vesz el a Momentumtól és Gyurcsánytól.

Erre megkezdtem, hogy ti most minek örülnétek, ha Fidesz szokás szerint agyonverne mindenkit, vagy ha Magyar Péter odavág az ellenzéknek?

És az utóbbit mondták egyértelműen.

Hát ezek után kicsit gyanús lett nekem ez a Magyar Péter felé társaság, lehet, hogy inkább az ellenzéki szétverése a cél?

Ti mit gondoltok?

ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
Mindenki TISZA pártos lett!
ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

6: "Amin megdöbbentem, hogy a Fidesz szavazók (tudtam már egy ideje, hogy kik azok) még inkább összezártak, a társaság minimum fele Fideszes, és azon szurkoltak, hogy Magyar mennyi szavazatot vesz el a Momentumtól és Gyurcsánytól."


Ezen mégis miért kell megdöbbeni? Elég logikus.

ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Ismerőseim többsége Fideszes, és folyton az M1-et szokták bámulni, onnan próbálnak folyton meggyőzni, hogy júniusban szavazzak Orbánékra, mert ő majd "megvéd" a migránsoktól, a Brüsszeltől, a 3. világháborútól, meg a hasonló sz.rságoktól, amit egy ideje már rohadtul unok...
ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Van sajnos...
ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!