Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok rasszista ha...

Miért vagyok rasszista ha utálom az új Arielt, de szeretem Morgan Freemant mint fekete színészt?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy rasszista emiatt.
ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
92%

Nem vagy rasszista, csak Ariel-t fehér bőrű rajzfilm-karakterként ismerted és szeretted meg, a mostani szereposztás ezért nem tetszhetett neked, túl szokatlannak tarthattad.


Morgan Freeman az meg Morgan Freeman (hát ja, aki tud, az tud...).

ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Nekem jó a Biopon is.
ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
72%

Dehogy vagy rasszista ! :D Csak a szélsőbalos woke elmebajt nem kedveled , ahogy én sem. Nagy kedvencem volt van pl Wesley Snipes, de Freemant is kedvelem, meg Denzel Washingtont, Jamie Foxx stb sorolhatnám nagyon nagy arcok , nagy színészek példaképek lehetnek nem csak feketéknek.


Régebbi filmekben szerves része volt a filmnek a fekete karakter, nem lógott ki , tök természetesen volt benne, észre se vetted . Itt az a baj, hogy kvóta van és erőszakos megváltoztatása a szerepeknek és ezért nagyon kilóg a lóláb. Sajnos tehetségtelen oda nem való színészek is azért szerepelnek mert színesbőrüek és nem az a baj hogy fekete hanem , hogy szar színész. Netflixet ne is említsük az már a röhej paródia kategória. Nem a régi történeteket kell megmásítani, hamisítani, erőszakosan, mert az nagyon visszatetsző, és teljesen kontraproduktív, hanem újat kell mutatni.

Újkommunista tempó ez láttunk már ilyet , múltat végképp eltörölni, kultúrális forradalom stb

ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értem, de nem kötelező megnézni.
ápr. 25. 18:07
 6/18 Mansour ***** válasza:
Mondta valaki amúgy, hogy rasszista vagy, vagy csak úgy kitaláltad ezt a kérdést?
ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

[link]


E-szerint rasszista vagyok....

ápr. 25. 18:20
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem szereted a szinesbőrű embereket, nosza, kérdezzünk meg erről egy magyar fehérbőrű politikust, ugyan, mi baj lehet belőle... elmebaj?
ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Mansour ***** válasza:
75%
Ez egy baromság, ráadásul káros baromság. Az ilyenekkel hiteltelenítik, nevetségessé teszik az egész rasszizmus-témát, és ezzel csak azt érik el, hogy az emberek egy idő után a valódi rasszizmusra is csak legyinteni fognak.
ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
40%
Ha a Hvg neked az iránymutató akkor egyéb bajok is lesznek még. :D
ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!