Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A megafonosok, és az itt is...

A megafonosok, és az itt is feltünően propagandista kommentelők/kérdezők (lehet egy, és ugyanaz) valójában balosok?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam mivan, ha a megafonos emberek valójában beépített balos emberek. A botrányok kirobbanása után ők ártottak a legnagyobbat a Fidesznek. Engem például személy szerint ők tudtak arról meggyőzni 100%-osan, hogy Péternek nincs köze a Fideszhez.

Sokat költöttek átlátszó lejárató kampányokra, amiből Magyar Péter röhögve jól jött ki, és sok emberhez elért.



ápr. 27. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.

A fidesznek nem az a célja, hogy Magyar Pétert összefideszezze és a saját szavazóik elé toljon egy alternatívát. Nyilván összesorosozni, gyurcsányozni akarják, hogy a fidesz szavazóknak eszébe se jusson másra húzni a X-et.

Szerintem azért így is vett el szavazatokat a fidesztől, de amíg az eddigi ellenzéktől vesz el nagyobb arányban a fidesz jól jár.

ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon sokat ártottak a Fidesznek. Mondjuk abban egyetértek, hogy főként ellenzékből vesz el szavazatokat.
ápr. 27. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megafonosok egyszerű prostituáltak. Eladtàk a szájukat rengeteg közpènzért cserèbe.
ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Legutóbb még én is a fideszre szavaztam, bár ez most változni fog.

Engem nem a megafon győzött meg. De való igaz, még az előző választáskor megpróbáltam belenézni egy pestitévés műsorba, de ilyen igénytelenül még sehol nem láttam egymás f@szát körbeszopkodni embereket. :D hát a megafonosok sem különbek, sőt...

De hidd el, van aki önként nézi őket, és tetszik nekik, és elhiszik amit mondanak.

ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A megafonosok nem emberek.
ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!