Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett volna,ha MP nem jön?

Mi lett volna,ha MP nem jön?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 17:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

Na ezt most végképp nem értem.

Van egy fél mondatos kérdés, hogy "Mi lett volna,ha MP nem jön?".

Semmi magyarázat, semmi kiegészítés, csak ez és 2 nem komolyan vehető választási lehetőség egy szavazáson.

Az ELSŐ komment ennyi: "szerintem sokkal könnyebben eltussolták volna az ügyet"

Se kezdő nagybetű, se mondat végi írásjel, csak így egy pár szó.

ERRE rákérdeztem rögtön a 2. kommentben, hogy "Milyen ügyet?".

Semmi megjegyzés, semmi hozzáfűzott dolog, csak érdekelt volna, hogy mire gondolt a költő. Értelmes ember úgy válaszol hogy tudja mit mond a másik.

Erre lepontozzátok a kérdésemet HETEN. EZt az egyszerű, 2 szavas, egyszerű kérdést.

Nem válaszoltok, csak lepontozzátok.

MIÉRT?

Már ennyire szánalmasan nyomjátok?

ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11 Ez a 2 opció van ezt józanul gondolkodó tökéletesen látja. Ha meg nemtudod milyen ügyek vannak akkor tájékozódj.
ápr. 27. 21:03
 13/16 anonim ***** válasza:
34%

#12 Már bocs, de akkor te válaszoltál saját magadnak az első kommentben? Honnan tudod mire gondolt aki írta. Mi köze annak amit leírta a te kérdésedhez?

Tényleg te csak azért írtad ki a kérdést, hogy lehessen random anyázni utána?

ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#11 első vagyok és válaszoltam Neked, hogy a pedofilbotrányra gondoltam "ügyként".


A kérdésedet azért pontozták le, mert nem a kérdező által feltett kérdésre válaszolt. Ettől még teljesen logikus volt a kérdésed, de nem tagadhatod, válaszként ettől még nem volt hasznos, és a kis gombokkal erre lehet reagálni.


Ne kapd fel a vizet a gyakori kérdéseken, lélegezz kicsit, és nyugodj meg, senki nem akart bántani:)

ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

#14 Nem, nem válaszoltál nekem. Volt egy random komment az enyém után amiben semmi az ég világon nem volt arról, hogy azt nekem válaszoltad volna és te vagy az 1-es kommentelő.

És nem, a kérdésemet nem ezért pontozták le. Ránéznek, látják a százalékot és bármi is van ott azonnal megy a lepontozás.

Nem azért írtam ki utána a dolgot mert ezt ne tudnám pontosan, sok éve megy ez és többen konkrétan le is írták már, hogy ezt csinálják, még el se olvassák ami le van írva a kommentben. Azért írtam ki hogy legalább a minimális mértékben legyenek már kevésbé ostobák és egy ennyire nyilvánvaló dolgot ne csináljanak már mert nevetséges.

Amúgy téged cáfol az is hogy a 9-es komment is csak ennyi: "#8 micsoda?:D" Ez mégis miben más mint az enyém amiben még csak jelzést sem tettem arról, hogy bármit is gondolnék a megjegyzésről?

ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15 nem én fogom neked megfejteni a gyakori talányait. Én mind a két kérdést lepontoztam, mert nem válasz volt.

Bocsánat, tényleg nem volt teljesen egyértelmű, hogy neked válaszoltam.

ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!