Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter nem hajlandó...

Magyar Péter nem hajlandó kiállni vitára a többi EP listavezetővel. Ez mennyire korrekt a részéről?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 28. 07:47
A kérdező szavazást indított:
Teljesen korrekt, egy messisának nem kell vitatkzonia, hozzá képest a többiek buta galambok.
Ki kellene állnia a vitára.
13 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
A kedves miniszterelnök mikor mert bárkivel vitázni utoljára?
ápr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

#1: Me Gyurcsány jobb vót? pepitába


Látszik, hogy a következő Fidesz birka népet kezdi kitermelni MP. :D Nem tanulunk, csak sírunk, ha túl messze vagyunk a zsírosbödöntől, úgy látszik.

ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1: Orbán Viktor vitázott a legtöbbet (többek között Hornnal, Medgyessyvel, Gyurcsánnyal), de nem ez a kérdés.
ápr. 28. 07:57
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

MP egy párt elnöke, miért vitázna egy másik párt elnökének a titkárnőjével?


Ha jól dereng kiállna vitára más pártok vezetőivel nem? Ja vitya megint utcai harcos és nem mer?

ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

#4: Magyar Péter a TISZA párt listavezetője az EP választásokon, ahogy Deutsch Tamás a Fideszé, Dobrev Klára pedig a DK-é.


Az, hogy MP vitázni akar Gyurcsánnyal és Orbánnal, egy dolog (én aztán utálom az Orbán-Gyurcsány kormányt, de am én sem ülnék le vitázni egy jelenleg még semmi párt elnökével, lenne fontosabb dolgom, legalábbis Orbán Viktorként).


De MP úgy vár szavazatokat, hogy lefitymálja azokat, akik vele egy szinten mozognak, nem hajlandó leülni vitázni a másik két listavezetővel. K.rva gáz ez az ember.

ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

#5

Hát az.

ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

5-6#

Qrva gáz, populista, demagóg.

Lassan már MZP kezd mintapolitikus lenni hozzá képest, pedig az nem semmi.

ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Pintér László ***** válasza:
71%

"A kedves miniszterelnök mikor mert bárkivel vitázni utoljára?"


Pont ez az. Ez az egyik baj Orbánnal. Én személy szerint nem egy Orbán 2.0-át szeretnék.

Egy politikustól, demokráciában, főleg akkora fizetésért amit kapnak, igen is legyenek viták, párbeszédek a pártok között nyíltan. (( vita alatt nem anyázást, o1g-t és társait értem,hanem egy békés vitát ami az együttműködésre és a közös cél felé viszi a beszélgetést. Ötletek, gondolatok megvitatása, megbeszélése, érvelések, kitérő válaszok mellőzése.))

ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem mi bajotok. Ki fog állni Dobrevvel meg Szippantóssal.
ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9: A kristálygömb mondta?
ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!