Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter nem hajlandó...

Magyar Péter nem hajlandó kiállni vitára a többi EP listavezetővel. Ez mennyire korrekt a részéről?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 28. 07:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az úgy lenne korrekt hogy azon minden esélyes párt listavezetője jelen van.

De mivel Dajcstomi jelezte hogy nem kíván a "háborúpárti" bagázzsal vitázni így a Fidesz mivel fél hogy szavazókat vesztene dobta megint ezt a fontos demokratikus szokásjogot.

[link]


Innentől kezdve - már aki meg akar szabadulni Orbántól - abból a nézőpontból kevés érdeme van a vitának.

Persze a Fidesz röhögve dörzsölné a markát és fennen propagandázhatná hogy na ez csak dollárbaloldali belügy, csak vitázzanak egymás között míg ők az országot védik Brüsszeltől.


Aki ezt nem látja át egy ilyen belháborús helyzetben az a Fidesz malmára hajtja a következő 2/3-adot.

ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11: Ettől függetlenül Magyar Péter elutasította korábban, hogy leüljön ezekkel az emberekkel vitázni, amikor még a Partizános vita a fasorban sem volt. A kérdés Magyar Péter korrektségére irányult. Attól, hogy Deutsch Tamás egy csicska, MP nem lesz kevésbé az. Az meg durva, hogy nem látod, hogy a kommentedben használt retorika mennyire ugyanaz, mint amit a Fidesz használ, amikor ki akar bújni valami alól. :D Nem végzem el, amit az általam képviselt emberek elvárnának tőlem, mert a kijelölt ellenség csak felhasználná. Ebből él 14 éve a Fidesz, meg láthatóan ebből épít tábort MP is.
ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12. Rendben, akkor ez engem igazol. Fideszt fidesz retorikával lehet legyőzni. Lehet nyafogni, kényeskedni mert valaki sötétbe szellent, de tökéletes sosem lesz minden. A fidesz bármilyen szörnyű de sikeres párt nem kis mértékben. Ezért az átvett módszer sikerre vihet.

Azon túl pedig a mostani baloldali ellenzéket kilóra megvette a Fidesz, hol az emberei ülnek a soraikban, hol belső paktum lehet, hol zsarolással.

El lehet evickélni a langyos vízben még évtizedeket az ellenzéknek.

De nekem inkább új igazi alkotmány visszatérő demokrácia kellene.

Nem kétlem hogy vannak tisztességes emberek a baloldali ellenzékben de nem veszik észre hogy bohócokat csinál a Rogán-Orbán propaganda művek belőlük a saját szavazóik szemében is.

Csak egy példa kitör a pedo-ügy ami mélységében rengetheti meg a fidesznyik szavazótábort, erre a DK a közvetlen köztársasági elnök választásért kezd el kampányolni... egy vicc. :))

Vagy nagyon alkalmatlanok vagy egy titkos kiegyezés van a két oldal között... Bármelyik is tényleg megérett a változásra az idő: leváltására a kis pártocskáknak ballib oldalon.

ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13: Fúj ellenzék, ennyit írtál a kommentedben, ami amúgy csak valami saját hangos gondolkozás lehet, mivel az én kommentemben olyan dolog nem volt, amire ezzel reagálhattál volna. Én azt gondolom, hogy Magyar Péter a most látottak alapján károsabb lenne az országra, mint a Fidesz, mivel ugyanazt hozná, és még nagyobb apátiába tolná az országot. Ha neked elég az a szint, hogy "Mer a másik jobb?!", akkor hajrá, én erre a szintre nem vagyok hajlandó lemenni.
ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14. Az a fajta emberke lehetsz akinek semmi sem jó... mindig talál valamit amit lehet fitymálni -sajnállak.

Én rendszerben gondolkodom, minden elemet figyelni kell és ezek mozgását kölcsönhatását. Látom ez a szemlélet a szinted felett van. Így inkább nem magyarázom el még egyszer. Csak fujjoljál a változás ellen és szeresd Orbánt és Gyurcsányt. Meghagylak a gödröcskédben... :))

ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
11: Deutsch csak azt mondta, hogy nem a Soros médiába akar bemenni vitatkozni, nekik azért nem akar ingyenreklámot.
ápr. 28. 23:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!