Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Vitézy lesz a főpolgármeste...

Ha Vitézy lesz a főpolgármester, nem szállhatok buszra, mert büdös vagyok?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Hajléktalanokra gondolt és teljesen igaza van.

A busz, villamos ne legyen ingyen hajléktalan taxi.



Én egyetemista koromban tapasztaltam olyat, hogy egy hajléktalan belepisilt a buszba és ahogy az kanyarodott, folydogált.Gusztustalan volt.


Én ezért sem használok BKV-t.Vagy gyalog megyek vagy villanyrollerral vagy autóval.

ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, sőt nyáron betiltja a buszforgalmat. Munkás ruhába meg nem is szállhatsz majd fel. Szegény öltönyös mukik, nekik az a munkaruha, de hát megmondta viktor hogy az írnokokat, fogalmazókat, nem védi meg.


Egybe is cseng a jelöltjével a mondandója.


Alig várom hogy szagellenőrök legyenek a megállókba, mondjuk ha valakin sok a parfüm az még felszállhat vajon? vagy az már büdösnek fog minősülni?


Na majd a bohóc kitalálja milyen előadást akar, bár szerencsére nem lesz megválasztva így egy nyári napon nem kell hazasétálnod ha leizzadtál a 40 fokba hanem felszállhatsz a buszra.

ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez egy politikai hergelés, amivel titeket, autósokat lehet hergelni, mert ti azt is beszopjátok, hogy tele vannak szarva a buszok.
ápr. 28. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem akik kifizetik a jegyeket és a bérleteket azok elvárják hogy normális szolgáltatást kapjanak.


Miért volna kötelező fizetnem azért hogy mások szárát és húgyát szagolgathassam?

ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért van különbség egy munkás hónaljszaga és az egy hónapja nem fürdött csöves között is.


Sajnos szagoltam már mind a kettőt, az egyik mellett ülni rossz, a másikkal pedig egy légtérben sem lehet megmaradni.

ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Elég lenne az egyetemistákat kitiltani a tömegközlekedésből.
ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!