Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten konkrétan Gyurcsány...

Budapesten konkrétan Gyurcsány vs Orbán helyzet van?

Figyelt kérdés

Karácsony Dobrevékkel ölelkezik a színpadon, az ő listájukat vezeti, dk-s emberek ülnek igazgatói poziciókban. Gyurcsányék kifizetőhelynek használják a fővárost.


Orbánékat meg már jól ismerjük, ők se jobbak, talán rosszabbak.


Komolyan lehet választást nyerni Budapesten annyival, hogy "nem vagyok Orbán embere" akkor is ha Gyurcsánynak a zsebét tömöm ki a fővárosból?


Nem vagyok fideszes, nem is szavazhatok Budapesten, sőt Magyarországon sem, csak távolról figyelem az eseményeket, és érdekel mit gondoltok.


Szandika úgy sem fog nyerni, túl gyenge a fidesz pesten, de arra azért kiváncsi vagyok, hogy miért szavazna valaki Geri-re Vitézy helyett?


Pesten ez így megy, hogyha valakit kicsit is megérint a fidesz akkor az egyből off és inkább másra szavazunk? (ha igen akkor viszont nem értem mi ez a nagy Magyar Péter hype, nem ugyanaz a helyzet vele is mint Vitézyvel?)


Kiváncsi vagyok a véleményetekre!



ápr. 28. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
"talán rosszabbak" szerintem nem összemérhető a Fidesz tevékenysége azzal, hogy 5 év alatt ki lett véreztetve Budapest így komolyabb fejlesztéske nem voltak. Ettől függetlenül Karacsonyra adom a voksom, mert az általa képviselt politika jó, és fontos hogy megmaradjon Budapest ellenzéki bástyaként.
ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"és fontos hogy megmaradjon Budapest ellenzéki bástyaként"


De miért ez a mérvadó? Nem az lenne a fontos, hogy a város fejlődjön akár a Fidesz, akár a DK, vagy Vitézy alatt?

ápr. 28. 14:52
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem fejlődnek a Fidesz alatt, csak tovább tudnák növelni a központosítást és az ellenzéki vezetésű kerületek forrásmegvonását.

Ezért nincsen helye bp en a hazaáruló magyarellenes oroszpárti Fidesznek.

ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3


Értem, jogos.


És Vitézy?

ápr. 28. 14:58
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Karácsonyt szeretik a pestiek. Jól vezeti a várost, a többi nem számít. Nem értem a hülye kérdésed. Mi van vitézyvel?
ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ott kevésbé, csak a Viktortisták akarják így beállítani.
ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

4.

Vitétinrk elég elolvasni a programját.

A megvalósításához kellene 1 minimum 200évre szóló kínai hitel.

Az ingyen 10 ezer minden bpi nek meg szégyen Fideszes tempó.

Eleve az lmp honnan fizetné ki, miből?

Csak a Fidesz tudná. Tehát már nem is titkolja hogy a Fidesz jelöltje. Köp

ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

#15:03

Ha vissza kapná pest azt a rengeteg iparűzési adót amit most elvesz a kormány már mindjárt nem kell 200 évre szóló hitel. Vitézy programja teljesen racionális és simán megvalósíthatólenne egy normális kormánnyal.

ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
DK vs Vitézy van.
ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, de a DK ezt akarja elhitetni, hogy biztosan az ő jelöltjük nyerjen.
ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!