Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttátok az RTL „Házon kívül”...

Láttátok az RTL „Házon kívül” című műsorának tegnapi adását? Döbbenet, hogy ilyen alacsony magyarországi életszínvonal mellett a Fidesz-KDNP pártszövetség még mindig kormányon lehet. De meddig?

Figyelt kérdés

Aki nem látta volna: [link]

És hogy milyen is egy dél-koreai cég magyarországi akkumulátorgyára, miféle légkör uralkodik benne: [link]



ápr. 29. 14:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell nekem ahhoz az rtl, hogy tudjam milyen légkör uralkodik egy ilyen gyárban. De lefogadom 2000-es évek elejéhez képest már picit változott a helyzet.
ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Sokatmondó és szomorú tények arról, hogy az Orbán-kormány mennyire is volt „sikeres” az elmúlt 13 évben:

[link]

[link]

ápr. 29. 14:48
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Pont a legszegényebb, legkiszolgáltatottabb emberek adják a szavazóbázisuknak a legjelentősebb részét, mert őket tudják a legkönnyebben befolyásolni.
ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 DK-s ***** válasza:
35%

#1-nek:


De kell hozzá az RTL, vagy más forrás.


Például egy koreai munkahelyen nem kérdezhetsz semmi. kérdezhetsz, de levegőnek néznek, és nem kapsz választ. Hogy mersz te FELFELÉ kérdőre vonni valakit?


Jó kutya, ÜL!

ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

De nincs megélhetési vállság Magyarországon, á nincs...


Annyi, de annyi ember meséli el a saját történetét -én is, nem egyszer-, hogy mennyivel más külföldön, de lepereg a hatalomról. Közben meg ürül ki az ország, de, hogy egy dekányi önkritikát nem tudnak gyakorolni és tenni valamit. Tragédia, ami otthon történik.

ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
13%
4# Bocs de a propaganda médiákat már jó ideje tiltólistára tettem. Az ilyen RTL, TV2, M1 meghagyom nektek tájékozódni. Nekem van hitelesebb forrásom hozzá.
ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
6, külföldön élőként, ha én mondom neked, nekem elhiszed? Nekem senki sem fizet érte, hogy ezt mondjam és a saját tapasztalataimat mondom. Nem vagyok újságiró, nincs médiám, de akár hiszed, akár nem, ugyanazt tapasztalom, mint a riportban elhangzottak.
ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 DK-s ***** válasza:
100%

#6-nak:


Én is utálom a részrehajló, "propaganda" médiákat, és nem csak a kormánypártit, hanem bármelyiket.


Az RTL nem propaganda-adó. Csak egyenesen a lényegre tér, tényeket közöl. Úgy tűnhet hogy a kormányt szidja, de mit csináljon szerencsétlen RTL, ha a tények folyamatosan a kormány ellen beszélnek?

ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#6: Melyik az a „hitelesebb forrás”, megtudhatjuk?
ápr. 29. 14:59
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
9, léteznek árösszehasonlitó oldalak minden országban. Nagyon egyszerűen meg lehet ezt állapitani, propaganda nélkül. A 6-os hozzászóló, ha kiváncsi az igazságra, utána tud járni maga is. Más kérdés, hogy érdekli-e a valóság, vagy elvan-e azzal, amit a magyar kormány mond neki.
ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!