Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtál Magyar Péterben?

Csalódtál Magyar Péterben?

Figyelt kérdés
[link]
ápr. 29. 16:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#10 Legyen így ahogy Te mondod. Felőlem asszonyverő is lehet MP, de ez nincs a jelentésbe csak hogy veszekedtek és a gyerekeit védte volna. Milyen családban nem szoktak veszekedni? Amúgy nem nem MP magánélete érdekel. Jobb kérdés hogy Endre miért kapott kegyelmet. Miért nem védik meg a gyerekeket?
ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor miért csam titokban mer kampányolni előre lezsírozott emberekkel? Miért nem mer például Pécsre a térre kimenni és beszédet mondani nyilvánosan? Kérlek válaszolj erre normálisan
ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12: mert az ellenzékiek agresszív gyökerek. A fideszesek meg szarnak rá mit vernyákol az a féleszű, nem fogják bántani. Belőletek kitellik, agresszív bunkó birkák.
ápr. 29. 17:35
 14/21 anonim ***** válasza:
#13 Érdekes. Egyszer se tomboltak ellenzéki tüntetésen ellenben 2006ban Orbán huligánjai igen.
ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
14. Kérlek ne hazudj.
ápr. 29. 17:39
 16/21 anonim ***** válasza:
Te vagy az egyetlen itt aki hazudik. :)
ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A kérdésemre se adtál normális, releváns választ így semmi értelme beszélni vagy vitázni bármiről is. Csak mellébeszelés megy.
ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem, mire adjak választ. Nem hazudok. Csak buták vagytok.
ápr. 29. 17:52
 19/21 anonim ***** válasza:
Persze. Mindenki buta csak Te nem. :) Ugye ismered a viccet amikor az autópályán mindenki szembe jön veled?
ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Szóval azért, mert itt a gyk-n van jópár ostoba ember, akik hisznek ennek a kreténnek, én vagyok a hülye? :D Majd meglátjuk választás után.
ápr. 29. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!