Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek után valaki elhiszi még,...

Ezek után valaki elhiszi még, hogy Vitézyt nem Orbán indította?

Figyelt kérdés

Itt van az az ominózus kép Novákkal és Orbánnal. Ki hiszi el, hogy Orbán nem rajta keresztül akarja visszavenni a várost?


[link]



ápr. 30. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
ápr. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Most lebuktattad, az évszázad leleplezése. Egy akkori közlekedési államtitkár az akkori miniszterelnökkel és köztársasági elnökkel van közös fotón... Nincs kétségem... Eddig Dávidra akartam szavazni, de rájöttem a kép alapján, hogy a DK-ra kell szavaznom, nincs mese, Gyurcsány se csinált még ilyen gaztettet... fotózkodott.. szörnyű.


Köszönjük kérdező, hogy hozod a fényt a sötétségbe!

ápr. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Én elhiszem, a fél országnak van közös fotója Orbán Viktorral, ez semmit nem jelent.
ápr. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak hogy Vitezy allamtitkar volt a pedofidesz alatt. Ezert is eselytelen a főpolgármester pozira. Budalesten nem szeretjük a Fideszt.
ápr. 30. 01:37
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Előzmények a többieknek: a kérdező teljesen kétségbeesett, mert megmondtuk neki, hogy Karácsony Gergely a DK jelöltje is. Ezt ő szegény nem tudta eddig, és most vergődik... A kérdező azt mondta ő nem volt eddig DK szavazó, ezért fájhat neki most a helyzet. Ne bántsátok, kicsit hagyni kell neki időt szerintem hogy feldolgozza.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..

ápr. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

5, de nem ezt kérdezte a kérdező.

Miért tart ma ott a politika, hogy, ha valaki kérdez valamit, válasz helyett, a másikra mutogatás történik? Direkt?

ápr. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
#6 Te is ezt csináltad most :D Te se a kérdésre válaszoltál. :D
ápr. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
7, igazad van, teljes elmebaj vagyok, de nem csak én.
ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes mert a magadfajták Magyar Pétert pedig szeretik.


Pedig ő is fideszes volt.


Nem érzed az ironiát?

máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!