Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A liberálisok miért vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A liberálisok miért vannak úgy kiakadva azon, hogy nem mehetnek külsős emberek szexuális felvilágosítást (valójában lmbtq érzékenyítést) tartani az óvodákba és iskolákba?

Figyelt kérdés
Anélkül jöttem ki az oktatási rendszerből, hogy a csiklóról akár egy rajzot is mutattak volna. Mégis tudtam hova kell dugnom a pöcsömet.
ápr. 30. 01:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Lehet neked sem ártott volna egy felvilágosítás ha a csiklóba akarod dugni a lompost :D
ápr. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Hol vannak ezek a felháborodott liberális tömegek akik lmbtq propagandát akarnak terjeszteni az iskolában?


Mert k#rva élet,hogy én egyet se láttam belőlük,de a fidesz és a hívei annyit szajkózza,hogy már kíváncsi lennék rájuk.

ápr. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
85%

Én ugyan nem liberális vagyok, hanem balos, de elmondom mi az eredménye a felvilágosítás hiányának:


-több abortusz

-több megerőszakolt gyermek

-több nemibeteg gyermek

-több öngyilkos gyermek


Ezek lennének a konzervatív értékek?

ápr. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Mennyire kell agyhalottnak lenni, hogy valaki a szexuális felvilágosításban is LMBTQ-t lásson?


Mégis honnan tudtad, te nagyon okos, vagy te olyan okosan jöttél a világra, hogy minden tudást beléd programoztak?

Mert ez még nagyon sci-fi:D

ápr. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
#4 + Több nem tervezett, nyomorba és/vagy nem megfelelő körülmények közé születő gyerek.
ápr. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Mert én mennék akár ingyen is, és az összes csajt egyesével és csoportosan is felvilágosítanám.
ápr. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mert nem csak külsős emberek nem mehetnek be, de ma már ott tartunk a nemzeti kereszténykonzervativizmus nevében, hogy a pályáról elüldözött tanárok mellett, olyan kevés gyerek születik az országban, hogy a portáson és a takaritón kivül, más nem lesz az intézményekben.

Ott van az üresen álló intézmény. Én azért vagyok kiakadva, mert sikerült a probléma legsekélyebb részét megfogni és úgy kiforditani, hogy a valódi problémáról közben nem beszél senki.

ápr. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

"Anélkül jöttem ki az oktatási rendszerből, hogy a csiklóról akár egy rajzot is mutattak volna. Mégis tudtam hova kell dugnom a pöcsömet."

No-no! Gondolom az M1-en Szájerjózsi felvilágosított mi is az a csikló az ő valagán....

ápr. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
#7 És ki is derült, hogy a heteró hímek mennyire beteg állatok, köszönjük.
ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 BécsiFehér válasza:
100%

"Lehet neked sem ártott volna egy felvilágosítás ha a csiklóba akarod dugni a lompost :D"


És az sem árt, ha az ember tudja, hogy pontosan hol keresse a csiklót elemlámpa nélkül is, mert sok múlhat azon, hogy megtalálja-e?

ápr. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!