Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szimpatikus neked Magyar Péter?

Szimpatikus neked Magyar Péter?

Figyelt kérdés

ápr. 30. 08:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Emberileg nekem egyáltalán nem szimpatikus, sőt kifejezetten ellenszenves,de ez még nem jelenti azt, hogy adott esetben ne szavaznék rá. Ha például egy olyan programot rak ki,ami elnyeri a tetszésemet (mondjuk ami adócsökkentést ,kevesebb állami beavatkozást tartalmaz), vagy legalábbis kevésbé lesz vállalhatatlan,mint a többi párt elképzelései,nekem már az is jó, amihez nem nagyon kell magas lécet megugrania.
ápr. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Engem nem érdekel a Kesma, hogy mit dobál rá, vagy mit nem, de figyelem a fazon kommunikációját az első pillanattól kezdve, amit mond, ahogy mondja és, ahogy változik és egyre kevésbé tartom őszintének.

Válasz a kérdésre, egyértelmű nem.

ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Közepesen. Jó ügyért kűzd, egész jófejnek tűnik néhány megnyilvánulása alapján.

De vannak visszás dolgai, főleg a magánéletében, bár szerintem ez nem tartozik a nyilvánosságra. Mondjuk amikor a balázs kicksben volt, az elég kínos volt...

ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tartózkodom. Nincs vele konkrét bajom de nem is szeretem.
ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem , sose volt. A kikerült részletes rendőrségi jegyzőkönyv alapján, meg egy igazi szaralak, semmi keresnivalója a közéletben.
ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es: neked az adócsökkentés fontosabb, mint az, hogy kitörhet a III. világháború, meg hogy elárasztják Európát a migránsok, és nem lesz Európa többé az, mint ami most?
máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!