Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szimpatikus Magyar Péter,...

Szimpatikus Magyar Péter, szavaznál rá?

Figyelt kérdés

márc. 31. 14:50
A kérdező szavazást indított:
2022-ben még Fideszes voltam, el tudom képzelni hogy szavaznék rá.
2022-ben Fideszes voltam, nem szavaznék rá sose.
2022-ben még DK-MSZP-P-s voltam, el tudom képzelni hogy szavaznék rá.
2022-ben DK-MSZP-P-s voltam, nem szavaznék rá sose.
2022-ben még Momentumos/Jobbikos voltam, el tudom képzelni hogy szavaznék rá.
2022-ben Momentumos/Jobbikos voltam, nem szavaznék rá sose.
2022-ben még Mi Hazánkos voltam, el tudom képzelni hogy szavaznék rá.
2022-ben Mi Hazánkos voltam, nem szavaznék rá sose.
2022-ben nem szavaztam de el tudom képzelni hogy szavaznék rá.
2022-ben nem szavaztam de legközelebb se szavaznék rá.
35 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
55%

NER-ből nem lesz szalonna mondani szokták.

MZP mellett kitartók, de előbb szavaznék Vona Gáborra is.

márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
45%

Alig tudni róla valamit.

Program, párt, ideológia?


Egyedül indul vagy Gyurcsánnyal szövetkezik?

márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
37%

Szimpatikus, de nem szavaznék rá. Egy dolog kiállni és segíteni a rendszer lebontásában és egy teljesen más dolog pártot vezetni és választásokon indulni.

Hiába tudja megszorongatni a fideszt, semmi köze nincs az EP-választásokhoz, nincs programja sem, semmit nem tudunk róla. Jó hogy jelen van, szimpatikus amit csinál, de csak mint közszereplő, nem mint politikus.

Én 2018-ban országgyűlésin a Jobbikra szavaztam, majd 2019-ben EP választáson a Momentumra. 2022-ben az Egységben Magyarországért pártszövetségre, idei EP választáson pedig MZP pártjára tervezek szavazni.

márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
34%
Vona sokkal hitelesebb. Engem nem érdekelnek nerből kivált bűnözők. Szóval szavazzon rá, akinek 5 db agysejtje van.
márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom 2-est miért pontoztátok le, mert tényleg nem tudni még hogy pontosan mit képviselne azon kívül, hogy kiszállt a Fideszből, nem szereti Rogánt, és nem volt jó a házassága. Nem könyveltem el se jónak se rossznak, hanem kivárok, amíg kikristályosodik, hogy mi is a programja. A jelenlegi felhozatalból a 2RK-ra (Vona pártja) szavaznék.
márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
75%

#5 Miért szavaznál Vona pártjára, mikor a pártalapítást követően kerek perec kijelentette, hogy a saját politikai céljaik eléréséhez voltak kénytelenek egy pártot is létrehozni? Van néhány személyes céljuk, amiket nem tudtak mozgalomként megvalósítani, ezért alapítottak mellé egy pártot is.

Vonának saját bevallása szerint sincsenek kormánydöntő szándékai, de még csak jelentős politikai tényezővé sem szeretne válni.

Ha már mindenképpen a hagyományos ellenzéki pártokat kerüli valaki, szerintem a Kétfarkú Kutyapártra még mindig több értelme van szavazni, mint ilyen 1-2%-os megélhetési pártokra.

márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Bereczk Jénos ***** válasza:
37%

Nem merem leírni, mert rögtön pedofiliával vádolnának!!!!!!

Az az igazság, hogy a volt feleségéről meg azért nem írok, mert benne mégannyira sem bízom! Ha valaki felmond, én úgy tudom, ezt időben,

(30 nappal előbb) be kell jelenteni, gondolom ha valaki melós!!!! Viszont

ha valaki máról holnapra távozik, az ki van rúgva!!!!!!

A KÖZTÁRSASÁGI ELNÖK öt évre választották, mintha Ő sem jelentette volna be, hogy távozik, tehát kirugták Őt is!!!!!!

Felkértek egy embert hogy legyen a legfelsőbb bíróság elnöke, talán érezte majd Őt is kirugják, mert ma már a legmagasabb poszt neve ORBÁN, aztán

hogy miért a legfelső bíróság elnöke lett a nép által választott köztársasági elnök, talán már készül neki is egy ház amit itt megkap, amit otthagyott (kuplerájt!) rendezze más!!!!

Választás jön, a választók hallgatnak, talán majd megengedik, hogy szavazzanak(?), a VEZÉRRE, mert már ünnepélyesen legurult egy tank, ami a BÉKÉT fogja szolgálni!!!Budapestre van egy hölgy jelölt, bemutatkozása tökéletes volt; "Gyúrcsány tönkretette Budapestet és az országot, de neki olyan gyakorlata van, mint a legjobb szóvivőnek, aki talán háromszor szólalt meg, az első úgy kezdődött; "MEGCSINÁLTUK(?), Ő is egyszerre de nagy ember lett, talán van még pár ember(?) aki mindenre alkalmas, miközben a tíz emeletes ház mellett már úgy megyek hogy felfelé nézek, nehogy a nyakamba ugorjon valaki!!!! Talán a felhőkarcolók megoldják ezt a problémát, ha trambulin is lesz még stílust is lehet gyakorolni!!!!!

EUTANÁZIA, minek tárgyalnák meg van oldva!!!!!!

Kilépünk az EU-ból, marad az EU-tanázia!!!

EZ KELL? 'MAGYAR' csak egy MAGYAR, jönnek a vendégmunkások, lesz tank és

BÉKE!!!!

márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
63%

#6

"Vonának saját bevallása szerint sincsenek kormánydöntő szándékai, de még csak jelentős politikai tényezővé sem szeretne válni."


Én ezzel egyetértek egyébként. Szeretnék ugyan kormányváltást, de nem bármi áron. Ha Gyurcsány az alternatíva, akkor nem szeretnék kormányváltást. Ha egy kaotikus, nagyon béna kormány lenne az alternatíva, ami után újra 2/3-dal térne vissza a Fidesz, akkor szintén nem szeretnék kormányváltást.


A Kétfarkú Kutyapárt sok tekintetben szimpatikus, de van néhány bajom velük:

-Az én ízlésemnek túl liberálisak néha. Például a George Floyd halála utáni amerikai események (tüntetések, amerikai himnuszra letérdelés, szobordöntögetések) kapcsán Döme Szuzi Ferencvárosban felállíttatott egy Black Lives Matter szobrot, ami a New York-i szabadságszobor mása, csak szivárványos és térdel. Szerintem az amerikai identitásharcot egy az egyben átvenni és Magyarországon alkalmazni káros. Van Magyarországnak épp elég feldolgozandó történelmi traumája és társadalmi feszültsége az amerikai liberálisok ügyei nélkül is.

-Nagyon utcai, mozgalmi jellegűek, és nem állnak még készen nagyobb feladatra. Pár hete a tagság először nem támogatta, hogy Kovács Gergely a XII. kerületben induljon az ellenzéki előválasztáson, ezért lemondott. Majd pár nap múlva bejelentette, hogy csak érzelmi felindulás volt, és bocs mégsem mond le, és meggyőzte a tagságot, hogy indulhasson.

márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Fogékony vagyok a szavaira. Tudom milyen bátor dolgot tett. Nem hagyhatom cserben. De megjegyezném, három driplomám van, és ezáltal taktikus játékos, s bár Magyar Péter tuti, de őszintén szólva ez a nép Orbánt vagy Gyurcsányt érdemli. (Ne legyen igazam!)
márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
60%
Senkiben sem bizok vagy hiszek, de bármilyen megoldás jó ha bukik a fidesz.
márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!