Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinézitek az ellenzékből,...

Kinézitek az ellenzékből, hogy minden eddigi elvükkel szembemenve támogassanak egy. vérfideszest?

Figyelt kérdés
máj. 1. 19:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%

Sokan teszik ezt.

De ugyanúgy az is érdekes, hogy egy "vérfideszes" ellenzékinek mondja magát.

máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Fsms ***** válasza:
78%

Szerintem itt nem ez a lényeg. Az embereknek elege van a jelenlegi politikai elitből.

Gyakorlatilag bárkire szavaznak akitől változást remélnek.

máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%

#2

Ez elég baj. A nagy ember meg mosolyog a markába.

máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%

Ez a pali, egy fedezetlen csekként robbant be a politikába. Fél éve, ha valaki kimondja a nevét, talán még a legelvetemültebb politika követők sem tudták volna, hogy ki ő, max úgy, hogy V Judit exférje.

Volt egy atombomba igérete, ami még igazából petárdányivá sem halványúlt -mondjuk, ami benne volt az alapján illett volna robbania-, de, hogy ezen kivül, hol a NER kommunikációjával takkra megegyező baromságokról beszél, olyanokat Rogánoz le, akik legalább valami minimálisat, de tettek már le valamit az asztalra és közben még jobban megosztotta az ellenzéket.

Én adtam neki egy esélyt, mikor megjelent, de arra számitottam a legkevésbé, hogy 3 hónap elteltével, egy tök ugyanolyan ellenzéki tényezőként fog rá tekinteni a közvélemény, mint a többire, aki 14 év alatt, semmit sem ért el a NERrel szemben.

Nem érzem azt, hogy ő őszintén kommunikálna, nem érzem azt, hogy ő más lenne, nem érzem azt, hogy biznom kellene benne.

máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%

3: nektek maga Jézus Krisztus se lenne jó, hagyjuk

Erről a mentalitásról ez jut eszembe:

[link]


Ebben az elk.Rt országban nem találsz olyat, akinek van pénze, de nem köthető sehova, egész életében soha nem csinált semmi olyat amivel komprommitálni lehetne, fel mer mindent áldozni azért hogy _lehet_ hogy le tudja váltani a nert.

Most van valaki, tény hogy nem makulátlan, de amit elmond, felvázol annak “ellenzékiként” a 90%-ával egyetértek.

A vérfideszest jelzőt nem tudom értelmezni ebben a kontextusban.

máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%

5.

húha, nálad nagyon elszakadhatott a cérna.


itt egy beépített nerbe mélyembe beépült vérfideszesről van szó nem egy akármilyen emberről!

meg hogy nem tudsz értelmezni az meg rólad állít ki szegénységit

máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%

“ Volt egy atombomba igérete”

Ő sosem mondta, hogy atombomba de ez ne zavarjon.


“ hol a NER kommunikációjával takkra megegyező baromságokról beszél”

Erre mondasz példát, légyszi? Lehet elkerülte a figyelmemet.


“ de arra számitottam a legkevésbé, hogy 3 hónap elteltével, egy tök ugyanolyan ellenzéki tényezőként fog rá tekinteni a közvélemény, mint a többire”

Mire számítottál? Őszintén!

Második részét nem érzékelem. Egyelőre nem tett olyat, ami miatt ugyanabban a dobozban lenne mint a többiek.

máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a vérfideszes nem itt kezdődik.

A személyeskedés meg nem érv.

máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%

7, ha zavarna, rá szavaznék, de mivel nem zavar, igy nyugodtan alszok.

Annyi, de, annyi minden tud zavarni, egy politikus az pont nem szokott közéjük tartozni.


Egyébként szó szerint azt mondta:

A ma reggelt az ATV-ben kezdtem, a holnapot pedig reggel 10.00-kor a Fővárosi Nyomozó Ügyészségen fogom, ahova elkísérnek jogi képviselőim, többek között dr. Bárándy Péter, volt igazságügyi miniszter.


Ahogy a mai műsorban is elmondtam, ha az ügyészség holnap a Völner-Scahdl (és társai!) ügyben kíván meghallgatni, akkor elmondom a hatóságnak a rendelkezésemre álló összes információt és ezt követően a nyilvánosságot is tájékoztatom a történtekről, ami után a kormány nem tehet mást, minthogy lemond.


nem mondott le.



Az ilyen ne zavarjont, nem lehetne mellőzni egy vitában?

máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%
Én bárkit hajlandó vagyok támogatni aki megszünteti a lopást megszünteti a korrupciót jogbiztonságot és jólétet tud teremteni Magyarországon. Bár balos vagyok de nem egy elvakúlt balos tudok kompromisszumot kötni egy jó cél érdekébe. MP elégjókat mond a jövőnkről nemérdekel a családi ügye nemérdekel a fideszes múltja, egy dolog érdekel de ez nekem nagyon fontos az a jövőkép amit ő elénk tár és erről elmonható hogy ez egy szebb és jobb jövő mint amit orbán kínál nekünk ezért én MP-re szavazok most is meg az országos választások során is.
máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!