Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinézitek az ellenzékből,...

Kinézitek az ellenzékből, hogy minden eddigi elvükkel szembemenve támogassanak egy. vérfideszest?

Figyelt kérdés
máj. 1. 19:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
9%

mi történhetne ha mp lenne a miniszterelnök?

nagy büdös semmi. kampányban ígérgetne, ha kormányon lenne ugyanezt csinálná mint bármely politikus. az ellenzékben levő politikusoknak az a baja hogy nem ők lopják el a nagy pénzeket, mert a fidesz van kormányon. az ég világon semmi nem változna csak a nevek.

ő is ugyanúgy betonozná a hatalmát mint most a fidesz, a jog úgy van megalkotva hogy az alkotót védje nem a kisembert.

nekem a szememben ő ugyanolyan mint pl greta thunberg, egy felépített karakter.

máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
47%
Akkor ha ugyanaz maradna minden, akkor miért ne lehetne megpróbálni? 😏 lehet hogy kellemesen csalódnál. Bár tudom a változást meglépni sokszor fájdalmasabb mint a konstans szar
máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

szokták mondani biztosat a bizonytalanért nem éri meg.

a stabilan szart esetlegesen még szarabbért megérné? mert most nem tudjuk hogy mi sül ki ebből. majd ha később bizonyít, akkor megérdemli az esélyt.


egy ilyen felfogás egy emagos vagy sheines rendelésnél oké belefér, lehet buksz rajta x ezer ft-ot, nem vág földhöz. de egy politikai választásnál az elkövetkező évek helyzetét döntöd el. és a jelenlegi választékból csak a szar és szarabbak vannak.


én sokkal többre tartottam anno vonát, de még most is, mint egy semmiből feltűnő exfideszest, aki előadja a "megvilágosultam és most kitálalok" mesét.

nem mentegetem vj-t mert meg sem érdemli, de aki azzal csinál politikai karriert hogy suttyomba felveszi majd lejáratókampányt rendez, az bűzlik.

erről a madarat tolláról jut eszembe.

máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
32%

Kockázat nélkül nincs siker - ezt is szokták mondani.

“ majd ha később bizonyít, akkor megérdemli az esélyt.”

Hogy lehet a te szemedben bizonyítani anélkül hogy kormányra kerülne?

máj. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
25%

hát nem azzal hogy sunyiba felveszi amit a felesége mond aztán nyilvánosságra hozza majd előad egy kamuinterjút.

egy politikai karriert évek alatt építenek fel. ez csak nálatok van hogy kirepült a ner fészekből 2 hónapja és már őt akarjátok miniszterelnöknek, mert mindegy csak ne orbán.

máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
mellesleg lehet úgy kormányozni hogy több káros intézkedést hoz egy kormány amit évekig tart helyrehozni, de gondolom ezt orbán kormány kritikusként nem kell magyarázni. azért egy ország sorsát ne zsákbamacskázzuk már el.
máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!