Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely tényleg a...

Karácsony Gergely tényleg a DK jelöltje?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon sokan írják.

máj. 13. 00:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
10# helyes, én is így teszrk... egyértelműen Gyurcsány irányítja, ilyen emberre nem szavazok.
máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
41%
Kb. annyira a dk jelöltje, mint Magyar Péter.
máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
41%
#12 Ez igaz, de karácsony gergely hivatalosan is a DK jelöltje, míg magyar péter csak nem hivatalosan.
máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
18%

#13

Mikor lépett be a DK-ba? Ezt meg tudod mondani? Ha nem, akkor nehezen lehet a dk jelöltje.

máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#14 Nem kell belépnie hozzá. A valasztas.hu-n feketén-fehéren megírják, hogy a DK jelöltje (is). Már kétszer belinkeltem ide.
máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
29%

Nem. Aki ezt állítja, az hazudik.

A Párbeszéd - Zöldek tagja, és több párt (összefogás) támogatja.

máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
33%

#15

Tehát azt állítod, hogy nem létezett a hidegháború.... Milyen konteós körökbe kerültem.

Mert ez a logika azt jelenti, hogy szerinted Churchill és Roosevelt is a szovjetek "jelöltje" volt, mert összefogtak Hitler ellen.

máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%
Mivel nem dk tag, de gyurcsányi álhat mögötte, így csak gyurcsányi klán jelölt-, azaz dk klános lehet!
máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

A közgyűlésben melyik párt tagjai kapja majd a legtöbb helyett ha Karácsony Gergely nyer? Na?

Szóval engem meggyőztek az itteni érvek. Tehát aki Karácsony Gergelyre szavaz az a DK-ra szavaz, a DK nem indított jelöltet akkor? De mégis ott lesz a szavazólapon Gergely neve mellett a DK logó. Akkor mégis miért szükséges ezt kimagyarázni, ez annyira egyértelmű.

A problémám ezzel ha én majdnem KG-re szavaztam, mert nem szeretem a FIDESZ-t. Csak így végig gondolva akkor a DK-ra kell szavaznom, az pedig nagyon nem oké, nem vállalható számomra.


Vitézy fidesz kormányban volt független államtitkár, párttag nem volt. Ez nekem bőven elég arra hogy adjak neki esélyt. Ráadásul elég jó a kampánya. Szóval megy az X oda.


Köszönöm a válaszokat, a kérdést lezárom. Meg van az egyértelmű válasz.

máj. 13. 17:40
 20/22 anonim ***** válasza:
29%

Ügyesen felépített Vitézy propagandát láthattunk. 😂😁😁😁🤣


A te érvelési hibád többek között a csúszós lejtő.


Első dolog: a különböző pártok képviselői nem Gyurcsány füttyentésére szavaznak, ahogy Karácsony sem Gyurcsány füttyentésére cselekszik.


Karácsony többnyire az testületi ülés többségi szavazata szerint kell, hogy eljárjon, ha a DK önmagában kisebbségben lesz, akkor lehet akármekkora Gyurcsány szája, nem számít. Az meg lehetetlen, hogy a DK többségben legyen.


A DK nem azért nem indít Karácsonyra jelöltet, mert az ő emberük, hanem azért, mert ha előválasztást tartanának egy DK-s és Karácsony között, akkor bárki legyen is a DK jelöltje, csúnyán lebőgne Karácsonnyal szemben, és ezt az arcvesztés senkinek sem lett volna jó: sem magának a vesztesnek, sem a DK-nak, hiszen a legjobb jelöltjük bukott, így elbizonytalanodna sok DK-fan, és az összefogásnak sem, hiszen összességében gyengülnének.


Ha összességében gyengülnek, akkor a Fidesz esélye nő, és ha nő a Fidesz esélye, akkor bukhat az ellenzéki többség, és akkor tökmindegy, hogy mit akar a DK, mit a többi ellenzéki párt.


Ennyit összeadni még egyedül is tud Gyurcsány.


Mint ahogy azt is tudja, hogy hiába nyerné meg valami folytán Karácsonnyal szemben a jelöltje az előválasztást, az ő jelöltje valószínűleg vesztene a Fidesz bármelyik jelöltjével szemben, legyen az a Szentkirályi, vagy Vitézy.


Vitézy egyébként úgy független, mint Schmitt Pál volt. :D (Aki nem emlékezne: ő is volt főpolgármester-jelölt, mégpedig "független". Aztán amikor bukott, kb. másnap belépett a Fideszbe, de addig meg nagyon tiltakozott a feltételezésért és nagyon kikérte magának, ezért hívták sokan Schmitt Független Pálnak. :D


Mondj egy olyan embert a Fidesz kormányban, aki nem volt NER-lojális, fidesz-párti, ha nem is fidesz-tag! - Tudom: Vitézy! 😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!