Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány valamint Bamgónél...

Gyurcsány valamint Bamgónél támogatóinak mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
Gyurcsány Kijelentette hogy " Trianon jogos volt és külhoniaknak nem szabad szavazni" valami ilyesmit mondott helyes ez így? Akinek nem fáj Trianon az nem igazi magyar az román vagy haza áruló! Bangóné is a külhoniak szavazati joga valamint állampolgárság megvonásáért kampányolt!

2019. febr. 5. 18:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Hozom a zsepit és a nagy Magyarország matricát! Sírjátok ki nyugodtan magatokat. Semmi baj. Már csak pár év és visszakapunk mindent, csak elég aláírást kell gyűjteni, aludjatok jól, majd kaptok árpád sálas macit és jó éjt puszit is anyucitól.
2019. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
#1 Nagyon rossz a humorod ne fej te sem vagy jobb! Ennyit jelent nektek a magyarság le a kalappal!
2019. febr. 5. 18:37
 3/26 anonim ***** válasza:
32%

Most "Kijelentette" vagy "valami ilyesmit mondott" ? Nagyon nem ugyanaz a kettő :D


Szerintem is meg kell vonni a külhoniak szavazati jogát.

2019. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem is meg kell vonni a külhoniak szavazati jogát."

Neked is jár majd a 0 százalékra lepontozás a kérdezőtől és a barátaitól.

2019. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ha ennyi év után csak 77%-ig zuhantam akkor belefér :D
2019. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Támogatom ne szavazhassanak!
2019. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Náluk*
2019. febr. 5. 22:15
 8/26 anonim ***** válasza:

Kína és India lakosságának a 70%-a rosszabbul él , mint mi. Szavazati jogot nekik is? Na meg a bangladeshieknek!


Pont leszrom nekik milyen rossz, tegyen érte otthon, hogy ne legyen olyan amilyen.

2019. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
És ők a 100 euró utan nem kapnak semmit! Nálunk meg kapod a családit...
2019. febr. 5. 22:26
 10/26 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor lenne jogos ez a gyűlölködés meg rasszizmus HA ők is igényelhetnék a MAGYAR családi pótlékot. Akkor jogis lenne de így? Így nem az! Ha meg azt mondja valaki hogy adózzanak MAGYAR adót az világos rendben oké! De akkor családit is kapjanak meg igényelhessenek CSOk-ot!
2019. febr. 5. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!