Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, mit gondoltok a...

Liberálisok, mit gondoltok a turul madárról? Valóban lenézitek a turul emlékműveket és szobrokat, meg az egész turul madár jelenséget?

Figyelt kérdés
jún. 6. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom vele, tetszenek a magyar jelképek, motívumok, a turul ráadásul elég egyedi jelkép.
jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég gyalázatos dolgot csinált a fidesz a turul madárral, a fidesz gombái nem vették a lapot, amikor láncra verve két férfi húzta végig az utcán. Elég egyértelmű üzenet volt a liberálisoknak.
jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

2-es, a jobboldali PRIDE-ra gondolsz, amikor gyerekek láttára vonaglottak félmeztelen férfiak, hiányos öltözetben, a giccs-turul-hányadék kíséretében? Jaj, azon én is vinnyogva röhögtem!


Ha pontosan ugyanez, pontosan ugyanígy történik egy PRIDE-on, ugyanezek az idióták, akik így nyáladzva csodálták, kidagadt nyaki ütőerekkel vinnyogtak és ordítottak volna, könyveket darálva, hogy jaaaaj, pucérkodó pasikat néznek a gyerekeink! :))))))))



[link]


[link]


[link]


:)))))))))))))))))))



De az ízléstelen giccsturul meg az ízléstelen Szent István-gyalázó guruló bóvli azért mindennél nagyobb kárt okozott vizuálisan az arra tévedő gyermekekben...

jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!