Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon működőképes...

Magyarországon működőképes lenne egy királyság?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 14:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"Az emberek többsége eleve nem engedné, nem beszélve a többi országról. Rögtön kib*sznának minket minden szervezetből, teljesen elszigetelődnénk."


Az Eu tele van királyságokkal,semmilyen fontos nemzetközi szervezet nem problémázna emiatt.Természetesen úgy lehetne királyság,mint Angliában,Svédországban,Spanyolországban,hogy a demokrácia marad.Úgyhogy nem ördögtől való az ötlet,lehet felhozni ellene,meg mellette is dolgokat,de elve nem kell elvetni.

2010. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Angliában,Svédországban,Spanyolországban,hogy a demokrácia marad.Úgyhogy nem ördögtől való az ötlet,lehet felhozni ellene,meg mellette is dolgokat,de elve nem kell elvetni.


Igen konkrétan én is ezekre az országokra gondoltam!Szerintem egy teljessen müködőképes,és szerintem az összes államforma közül,a parlamentális monarchia a legjobb!Utánna olvastam egy két dologgal kapcsolatba és nekem szimpatikus!

2010. okt. 31. 12:03
 33/33 anonim ***** válasza:

Kambodzsában is parlamentáéris moanrchia van... akkro most mégsem olyan jó ez a rendszer?

Egyszerűen nem ezen múlik a gazdasági helyzet.

2010. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!