Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Rákosi rendszerben kommunizm...

A Rákosi rendszerben kommunizmus volt Magyarországon, hogy a kommunizmus áldozatainak állítottak sok emlékművet és emléknapot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Kommunizmus áldozatai: Akik az ideológia miatt kellett, h meghaljanak, az ideológiára hivatkozva öltek meg.
2010. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Már ezerszer le lett írva hogy a világ egyetlen országában nem volt kommunizmus! Nem olyan rendszerek voltak amit Marx megírt! Észak koreában is nem szocializmus hanem diktatúra van! Marx nem írta hogy a szocializmus diktatúra.
2010. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

18:47! Marx s*ggét esetleg ne nyaljuk ki? Igen, bla bla bla, nem volt kommunizmus, mert nem tudták úgy megvalósítani és bla bla bla, tökmindegy, hogy nevezzük. Bolsevista hiénának vagy büdös komcsinak, semelyik sem szépíti azt a tényt, hogy több, mint 100 millió embert tettek el láb alól. És légyszi, magyarázd el nekem, hogy nem így van, én fasiszta vagyok és buta, rosszul tudom hablablablabla.


Igen, a rákos rendszer (nem érdemli meg a nagy betűt) alatt kib*szott kommunizmus volt. Nem tudom, hogy hány emlékművet állítottak a kommunizmus áldozatainak vagy, hogy neked mi a "sok", de állítottak párat, az biztos, valamint emléknapjuk is van, így igaz.

2010. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

jajj, javítás:


*rákosi rendszer...

2010. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
A társadalmi rendszer szocializmus volt, amit átmenetnek tartottak a kommunizmushoz vezető úton.
2010. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

"rákos rendszer (nem érdemli meg a nagy betűt) alatt kib*szott kommunizmus volt"


Fogalmad nincs hogyan írta le Marx a kommunizmust csak beszélsz a levegőbe!

2010. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dellfil ***** válasza:
85%

19:06!

Nem kellett volna kijavítanod. Az eredeti jobban jellemezte a "rendszert". Rákosi korszak - rákos rendszer. Ez így stimmel.

Igen, a rákos rendszerben a magukat kommunistáknak valló gyilkosok azt állították, hogy építjük a kommunizmust. Igaz ők sem állították, hogy már készen van.


dellfil

2010. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!